Advertisement

CoD Warzone Hala Oynanılır mı?

Daryl1dx

Hectopat
Katılım
15 Kasım 2018
Mesajlar
2.526
Makaleler
1
Çözümler
16
Yer
Ankara
İyi geceler. Oyun oynanılabilir durumda mı acaba? Hile durumu nasıl? Verdanks haritası duruyor mu hala? Son olarak, FPS sıkıntıları var mı eskisi gibi acaba?
 

Ghost3xperience

Centipat
Katılım
20 Temmuz 2020
Mesajlar
42
Bence oynanır, Battlefield'cıyım ama bir türlü ısınamadım Call of Duty'e MW2 multiplayer oynuyorum bir tek oda. Anlamadığım şu Warzone'a benzeyen aynı mekaniklere sahip binlerce oyun çıkardı hangisini oynamalıyım bilmiyorum hepsi neredeyse aynı.
 

Siya

Kilopat
Katılım
18 Aralık 2013
Mesajlar
475
Oyunda hile baya baya azaldı çünkü anti-cheat getirildi. Verdansk haritası 5-6 ay önce kalktı ve Caldera adlı map getirildi. Caldera çok büyük, yokuşların ve uçurumların olduğu, araba sürmenin imkansız olduğu, ağaçlar çok olduğu için adam görmenin zor olduğu bir map. Pubg haritası gibi yani :) Ama Warzone hala en iyi battle royale oyunu. Ayrıca Rebirth diye bir mod var ve çok keyifli. Warzone'u ayakta tutan mod bir nevi. Takım bulup oynarsan keyif alırsın. Bir tane çok aktif Türk Warzone Discord grubu var ordan takım bulursun. Rebirth adlı modun nasıl bir şeye benzediğini merak ediyorsan da SiyaFPS adlı kanalımdan birkaç videosunu görebilirsin.
 

Siya

Kilopat
Katılım
18 Aralık 2013
Mesajlar
475
FPS konusuna değinmeyi unuttum. Warzone pek iyi optimize edilmediği için biraz düşük FPS veriyor. 6600 XT-5600 X ikilisiyle 130 FPS alıyorum Rebirth modunda. Halbuki Apex'in Arena modunda 240 FPS alabiliyorum. Tabii şöyle de bir gerçek var, Arena modunda 6 kişi varken, Rebirth modunda 45 kişi var. Ve Rebirth'te map çok daha büyük. Battle Royale modunda ise 100 FPS falan alıyorum.
 

Yeni konular

Yukarı