CoD Warzone ileride ücretli olur mu?

Trager

Centipat
Arkadaşlar bu konuda fikriniz neler ücretli olacağına dair bir açıklama söylenti vs. var mı? Ya da paralı olursa bu oyun, oyun dünyasına nasıl bir etki yaratır hangi oyun daha fazla oynanır? Bu konuda kafamda endişeler var yardımınız gerekli. Benim bildiğim beta olmadığı için oyun artık ücretsiz kalır ya da oyunu bir kere oynadım diye oyun paralı olsa da hep bende kalır.

Meyblus

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Sarajevo
Olmaz, niye olsun ki?

LeyzZ

Hectopat
Arkadaşlar bu konuda fikriniz neler ücretli olacağına dair bir açıklama söylenti vs. var mı? Ya da paralı olursa bu oyun, oyun dünyasına nasıl bir etki yaratır hangi oyun daha fazla oynanır? Bu konuda kafamda endişeler var yardımınız gerekli. Benim bildiğim beta olmadığı için oyun artık ücretsiz kalır ya da oyunu bir kere oynadım diye oyun paralı olsa da hep bende kalır.

Free to play çıkan bir oyun ileride ücretli olacağını sanmıyorum. Adamlar zaten mikro ödemelerden dünyanın parasını kazanıyor.

Nakerosu

Hectopat
Makaleler
27
Yer
Japonya, Tokyo
Oyun ücretsiz sunulmuş, neden ücretli olsun?

adanalihiyar

Centipat
Makaleler
10
Yer
Moer Karhen
Sen zaten aldıysan sınırsız sende kalır. Takma kafana. Kolay kolay ücretli olmaz. Ücretli olursa uzun vadede Apex ve Fortnite'ın kitlesi artmış olur sadece.

TheForment

Picopat
Oyun zaten ücretsiz hocam olmaz rahat olun. Oyun kendi içinde para harcatıyor tuttu da düşmezler öyle bir hataya.

Sonradan ücretli olma gibi bir durum olmaz ama karlı olmazsa güncellemeye bırakırlar yeni özellik gelmez. Oyun içi ödemelerden iyi para kazanıyorlar diye biliyorum niye para kazanırken işi bozsunlar.

Yeni konular

Yukarı