CoD: Warzone nasıldır?

Curesto

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Call of Duty serilerini çok seven birisi olarak, CoD: Warzone oynamayı düşünüyorum.
Ben PvP veya rekabetçi tarzı oynamayı hiç sevmiyorum ve asla Online oyun oynamıyorum.
Sanırsam oyun ücretsizmiş ve duyduğuma göre oyunda botlara karşı, yani "PvE" modu mevcutmuş.
Ayrıca, sistemimin bu oyun için yeterli olduğundan da emin değilim. Ekran kartım yeterli fakat işlemci ve bellekten emin değilim.
Battlefield 1 ve Battlefield 4 oyunlarını "Ultra 1280x1024" çözünürlük ayarlarında rahat bir şekilde oynadığımı belirtmek istiyorum.

Sistem özellikleri:
CPU: Intel Xeon X5450

935855388_EkranAlnts.PNG.3c1d5098d69dbc1ba01cf9539d5d5989.PNG

GPU: Sapphire R9 280X Tri-X OC

g.gif.74ff9bbe756be6c5a25659bdd4cc65fb.gif

Anakart: ASUS ROG Commando
RAM: Kingston 6 GB DDR2 800 MHz
HDD: Samsung HD155UI 1.5 TB 5400 RPM
PSU: Gigabyte P650B

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM kesinlikle yetmeyecektir. 8GB RAM ile zaten çok zor oynanıyor. En az 12GB RAM olmalı rahat oynayabilmek için.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bot var evet ama mesela CS 1.6 botları gibi rekabetçi değil. Rahatça rastgele öldürebiliyorsun burada botları. Çünkü oynanış için değil eğitim için. Silahları botlar üzerinde denemek için.
Bu yüzden kalkıp 90 GB indirme yapmayın.
Ama plunder diye bir mod var oyunda. 4 kişilik ekiple girip diğer ekiplerden daha fazla para toplamaya çalışıyorsun.
Bu modun güzelliği ölünce geri atıyor seni haritaya.

RAM kesinlikle yetmeyecektir. 8GB RAM ile zaten çok zor oynanıyor. En az 12GB RAM olmalı rahat oynayabilmek için.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu arkadaş nasıl çekmiş acaba videoyu? Ben 8GB RAM ile bu kadar drop yediğimi hatırlamıyorum. 8GB yetersiz fakat bu arkadaş gerçekten inanılmaz derecede drop yiyor.

Bot var evet ama mesela CS 1.6 botları gibi rekabetçi değil. Rahatça rastgele öldürebiliyorsun burada botları. Çünkü oynanış için değil eğitim için. Silahları botlar üzerinde denemek için.
Bu yüzden kalkıp 90 GB indirme yapmayın.
Ama plunder diye bir mod var oyunda. 4 kişilik ekiple girip diğer ekiplerden daha fazla para toplamaya çalışıyorsun.
Bu modun güzelliği ölünce geri atıyor seni haritaya.
Teşekkürler. Aslında istediğim de bu; rahatça öldürebilmek.

Bu arkadaş nasıl çekmiş acaba videoyu? Ben 8GB RAM ile bu kadar drop yediğimi hatırlamıyorum. 8GB yetersiz fakat bu arkadaş gerçekten inanılmaz derecede drop yiyor.
Adam tek kanal bellek ile (8x1) test yapmış. Sende muhtemelen çift kanal olduğu için biraz daha rahat çalışmıştır.

Geri
Yukarı