CoD Warzone RAM kapasitem düşük gözüküyor

Mufrazr

Centipat
Merhaba, CoD Warzone options kismina girdiğimizde sağ üstte RAM usage kısmının toplamı 6100 gibi bir değer gösteriyor. PC sistemde 16 GB RAM sorunsuz görülüyor. Sorun neden kaynaklanıyor?
Bu bahsettiğim değer maksimum degeri gosteriyor.
Örnek vermek gerekirse, özelikleri actigimda 4455/6100 gibi yukselmeler oluyor. Yani maksimum değerim düşük gözüküyor. Bir yayıncı da 11K değerini görünce fark ettim. Bu durumu izah edebilecek var mı?

CoD Warzone için grafik ayarlarına geldiğinizde ayarlarla oynama yaptığınızda sağ üst köşede ekran kartı kullanımı ayarların artırılmasına bağlı olarak düşer veya artar VRAM usage yazar hatta misal benim 4096 MB yazıyor ekran kartım 4 GB @Mufrazr arkadaşın 6100 MB yazar belki kendisi yanlış görmüştür ama RAM usage için herhangi bir kullanım görmedim ben şimdi kontrol ettim.

CoD Warzone için grafik ayarlarına geldiğinizde ayarlarla oynama yaptığınızda sağ üst köşede ekran kartı kullanımı ayarların artırılmasına bağlı olarak düşer veya artar VRAM usage yazar hatta misal benim 4096 MB yazıyor ekran kartım 4 GB @Mufrazr arkadaşın 6100 MB yazar belki kendisi yanlış görmüştür ama RAM usage için herhangi bir kullanım görmedim ben şimdi kontrol ettim.
Teşekkür ederim hocam, cevabımi aldim

Geri
Yukarı