CoD Warzone Season 4 Güncellemesinden Sonra Düşük GPU Kullanımı

İşletim sistemi
Windows 10

Countless Skies

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Bugün araştırdım ancak benim dışımda bu sorunu yaşayan yok, çok garip cidden. Bugün yaptığım CoD Warzone 4.sezon güncellemesinden sonra GPU kullanımı bir anda 50-60'lara düşmeye başladı. Dolayısıyla eskiden 80-90 olan FPS değeri de 30-40'larda geziyor. Oyunu 1 yıldır sorunsuz oynuyorum ve ilk kez böyle bir sıkıntıyla karşılaştım. Önceden hiçbir şey yoktu, bugün Season 4 güncellemesini yaptıktan sonra oldu. Ancak bu problem her zaman olmuyor. Mesela az önce oynadığım oyunda hiçbir sorun yoktu ancak ölüp tekrar oyuna başlamak istediğimde bu sorun oldu. Güncellemeden sonra bu sorunla karşılaşan var mı? Sorunun yazılımsal olduğu çok açık çünkü direkt olarak Season 4 güncellemesinden sonra olmaya başladı. 1 yıldır hiçbir sıkıntı yoktu. Sürücüler güncel.

Oyuna girmeden önce 60 saniye geriye sarıyor ya lobinin toplanmasını bekliyor orada oluyor. Buarada oyun içinde de oldu.
Oyun içinde olunca grafik ayarlarından display modu değişitirince düzeliyor.
Aynen bende de ısınma kısmında olmuştu. Sonra oyuna girince düzeldi. Bir sonraki girdiğim oyunda ise hem ısınma kısmında hem de oyunun kendisinde oldu. Şöyle bir durum fark ettim ben. Şimdi oyunu oynarken ilk kez öldüğüm zaman eğer Gulag'a girmek yerine direkt "Play Again" yaparsam bu sorun ortaya çıkıyor. Ancak Gulag'a girip elenip yeni oyuna başladığım zaman olmuyor. Çok ilginç.

Yeni konular

Geri
Yukarı