Çözüldü COD Warzone takım arkadaşlarının sesi gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vorplody

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Warzone'da takım arkadaşlarının konuştuğunu simge olarak görüyorum ama sesleri gelmiyor. Ayarlarda voice chat'i açtım. Ona rağmen duyamıyorum. Çözümü var mıdır?

Çözüm
Sorunu tam şuanda çözdüm :D denetim masasından ses aygıtlarını yönet ve kulaklığı varsayılan kulaklık yaptım ordan düzelti hadi geçmiş olsun
aynı sorunu yaşıyorum bende senin de kulaklığın cloud 2 mi peki çözümü yok hiçbir yerde launcher den kulaklığı seçtim girdim gene düzelmiyor bir türlü bizim sesimiz gidiyor büyük ihtimal karşıya

aynı sorunu yaşıyorum bende senin de kulaklığın cloud 2 mi peki çözümü yok hiçbir yerde launcher den kulaklığı seçtim girdim gene düzelmiyor bir türlü bizim sesimiz gidiyor büyük ihtimal karşıya
Razer Kraken T.E var. Sesimiz gidiyor zaten adamlara selam verince konuştukları gözüküyor ama duyamıyorum ben onları.
Bu Warzone ne sorunlu oyun çıktı ya.
Öyle cidden crash sorunlarını çözdük, 3 kere oyunu silip indirmem gerekti şimdi de bununla uğraşıyoruz. Bir kaç çözüm gördüm ama işe yaramadı.

Hocam battle.neti açtıkdan sorna CoD warzone kısmına gelin yukarıda options bölümü var ordan Game settings daha sorna da voice chat kısmına gelin output device benimkisi monitör hopörlörü olarak algılamış o yüzden takım arkadaşlarımın sesi gelmiyordu ordan değiştirebilirsiniz benimkisi düzelmişti.

Hocam battle.neti açtıkdan sorna CoD warzone kısmına gelin yukarıda options bölümü var ordan Game settings daha sorna da voice chat kısmına gelin output device benimkisi monitör hopörlörü olarak algılamış o yüzden takım arkadaşlarımın sesi gelmiyordu ordan değiştirebilirsiniz benimkisi düzelmişti.
Steam nasıl yapacağız?

Geri
Yukarı