CoD: Warzone'da 16 GB RAM'e rağmen FPS düşüyor

Tseenka

Kilopat
Makaleler
1
Yer
C:\Config.Msi
Daha fazla  
Ben bunu ne yaptıysam çözemedim. Sil yükle neredeyse tüm programları silip geri yükledim, çoğunluğunu kaldırdım. Yok abi, olmuyor, çözülmüyor bu. İşlemci kullanımı %60, ekran kartı %60-%80 arası ama 48 derecede çalışıyor. Yük altında değil. Ya ben bu illeti nasıl çözerim? Geçen oyunda tek 2 kişi kalmış biri benim adamın arkasından yaklaştım, finisher yapçakken oyun dondu, bugün arkadaşlarla da aynı şey oldu.

Sistem : R3 1300x | Strix RX 570 4 GB OC | GSKILL Ripjaws V 16 (2X8) GB 3000 Mhz | A320M PRO-M2 V2 | Modlanmış Cooler Master Masterbox Lite 5 | Cooler Master 500' 80+ Silver PSU | Rampage KB-R96 Optik Switch | Rampage Greedy 2020 SMX-G72 ( Duruma göre değişecek) | Rampage Drop Plus 7.1 | Asus VK228

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınız sanırım Amd,AMD Radeon uygulamasında oyunun ayarlarında Enchanced Sync tükçesi geliştirilmiş sekronizasyon olarak geçiyor olabilir bu ayarı kapatın bazı oyunlarda problem yaşatıyordu bana.
Oyun hard diskte kuruluysa ve hard disk bir şekilde fazla çalışıyorsa oyuna yetişemiyor olabilir bu da bolca takılmalara sebep olabiliyor.
Verdiğin ısı değeri işlemciye mi ekran kartına mı ait ?
Başka oyunlarda bu problemi yaşıyor musun?
Verdiğin ısı değerleri boştaki değerler mi ?
Ekran kartı ve işlemci boş durumdayken mi 60-80 arası kullanılıyor bu durumda bilgisayara miner bulaşmış ve sistemi sömürüyor olabilir.

Darboğaz sezinliyorum. Grafik ayarlarını biraz yükseltip dener misiniz?
Her ayarda aynı yüksekte de alçakta da ekran kartı kullanımı, işlemci kullanımı değişmiyor.
Ekran kartınız sanırım Amd,AMD Radeon uygulamasında oyunun ayarlarında Enchanced Sync tükçesi geliştirilmiş sekronizasyon olarak geçiyor olabilir bu ayarı kapatın bazı oyunlarda problem yaşatıyordu bana.
Oyun hard diskte kuruluysa ve hard disk bir şekilde fazla çalışıyorsa oyuna yetişemiyor olabilir bu da bolca takılmalara sebep olabiliyor.
Verdiğin ısı değeri işlemciye mi ekran kartına mı ait ?
Başka oyunlarda bu problemi yaşıyor musun?
Verdiğin ısı değerleri boştaki değerler mi ?
Ekran kartı ve işlemci boş durumdayken mi 60-80 arası kullanılıyor bu durumda bilgisayara miner bulaşmış ve sistemi sömürüyor olabilir.
Oyundayken 60-80 arası kullanım var, işlemci 55-60 derecelerde çalışırken ekran kartı 47 derecelerde çalışıyor yani yük altına girmiyor GPU kullanımı 60'larda 90'lara gelse dahi arada geliyor yine 47 derecelerde oluyor yani yük altına girmiyor, aynı sorun FFXV'de var ama onda böyle bir kasma söz konusu değil, Enchanced Sync denen ayar kapalı ve oyun SSD'e kurulu, sadece bu oyunda var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı