Konu çözüme ulaşmıştır ve ESET'i kötüleyeni de ilk kez görüyorum özel tarama tam tarama hızlı tarama otomatik doldurma virüslerin antivirüsü kolayca kapatamaması için şifre ve birçok özellik benim fikrim bu iyi forumlar.

ESET sistemi yormayan bir yazılımdır ama eskisi gibide etkili bir yazılım değil artık şu an için Kaspersky öneriyorum.

ESET sistemi yormayan bir yazılımdır ama eskisi gibide etkili bir yazılım değil artık şu an için Kaspersky öneriyorum.

Kaspersky hiç kullanmadım ama ESET kadar az RAM yediğini düşünmüyorum ve bir konuda haksızsınız ESET hala çok etkili bir yazılım ESET'e etkisiz diyorsanız diğer çöp antivirüsler ne oluyor mesela AVG Avast?
ESET gayet başarılı bir antivirüs yazılımıdır.

Hocam öyle ölmez roket yollasaydınız. :D

Kaspersky Security Cloud Free kullanın. 2GB RAM sistemimde ışık hızından daha hızlı :D (Şom ağızımı açtım yine yavaşlayacak.). Cidden hafif bir A-V. İnce ayarları yaparsanız tam olur.

Hocam öyle ölmez roket yollasaydınız. :D.

Kaspersky Security Cloud Free kullanın. 2 GB RAM sistemimde ışık hızından daha hızlı :D (şom ağızımı açtım yine yavaşlayacak.). Cidden hafif bir a-v. İnce ayarları yaparsanız tam olur.

Kaspersky hiç kullanmadım ama ESET kadar az RAM yediğini düşünmüyorum ve bu konuda haksızsınız
ESET gayet başarılı bir antivirüs yazılı mıdır?
Fikrim hala geçerli.

Kaspersky neredeyse en hafif antivirüslerden

2020-11-17.png

Sadece bu kadar çalışıyor

Geri
Yukarı