Çözüldü 2070S için monitör tavsiyesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

The Conqueror

Hectopat
Arkadaşlar merhaba monitörüm bozuldu. Yeni bir monitör almayı planlıyorum. Bütçe kısıtlaması yok ancak 3-4 bin lira gibi bir para da veremem. 280Hz monitör istemiyorum. Bilgisayar başında işim gereği uzun saatler vakit geçiriyorum. Ayriyeten çok fazla oyun oynuyorum. Bunlar genelde FPS ve MOBA oluyor. 2070S ekran kartım var. Gözlerimi diğerlerinden daha az yoracak, ekran kartımla uyumlu, oyunlarda işime yarayacak, dizi ve filmler için renkleri güzel bir monitör almak istiyorum. Başka monitörüm yok. 144Hz ve üstü güzel olur.

1: Asus VG258QR 24.5" 165Hz 0.5ms (HDMI + Display + DVI-D) Fiyatı

2: ACER Vg240y 24 Inç 1ms 144hz 250 Nits Freesync (2xhdmı+dp) Çerçevesiz Full Hd Ips Gaming Siyah Monitör | Trendyol

3: Asus VG258Q gaming monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Asus VG258Q uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.

4: Aoc 24G2U 24" 1ms 144Hz HDMI/DP/VGA Full HD Gaming (Oyuncu) IPS Monitör | Trendyol

5: Asus TUF VG249Q 23.8" 144Hz 1ms (HDMI+Analog+Display) Fiyatı

6: AOC 24" C24G1 144Hz 1ms VGA 2xHDMI DP FHD Freesync Curved Gaming Monitör | ITOPYA

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Asus VG258QR 24.5" 165Hz 0.5ms (HDMI + Display + DVI-D) Fiyatı model alımında ASUS sitesinde kayıt yaptırıp 155 TL para iadesi alabiliyorsunuz.
Bu monitör gerçekten güzel. Lakin IPS değil. 5 numaralı monitör IPS. Bence alacak kişi o ikisi arasından seçim yapmalı.
Asus VG258QR 24.5" 165Hz 0.5ms (HDMI + Display + DVI-D) Fiyatı model alımında ASUS sitesinde kayıt yaptırıp 155 TL para iadesi alabiliyorsunuz.
Para iadesini alabilmek için bu ürünü nereden satın almak gerekiyor?
Merhabalar. Monitör işinin tercih meselesi olduğunu düşünüyorum çünkü monitörler arasında birçok çeşitlilik var ve buna göre kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir monitör tercih edersiniz bütçeye bağlı olarak. Ben AOC 24G2U kullanıyorum ve oldukça memnunum tavsiye ederim.

Bu monitör gerçekten güzel. Lakin IPS değil. 5 numaralı monitör IPS. Bence alacak kişi o ikisi arasından seçim yapmalı.
Para iadesini alabilmek için bu ürünü nereden satın almak gerekiyor?

Son düzenleme:
Çözüm
Seçeneklerdeki en iyi tercih 1. monitör imkanınız olsa BenQ Zowie XL2546 240HZ önerirdim en çok espor oyuncularının tercih ettiği model lakin çok pahalı.

Arkadaşlar Asus VG258QR monitörü satın aldım. Ankete katılan ve yorumda bulunan bütün arkadaşlara teşekkür ederim. Şimdilik gayet memnunum herhangi bir sorunla karşılaşırsam belirteceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı