Çözüldü 250 TL TV box önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FarukS

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçem 250 TL. Sıfır veya ikinci el fark etmeyen bir TV box almak istiyorum. Oturup televizyonda Netflix YouTube'ye bakmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Mi box S önerecektim. 288₺ gibi bir fiyattaydı 2 ay önce. Şu an 450₺ olmuş. Banggood'da güzel makineler var ama gönderirler mi bilemem. Ayrıca, size Netflix için sertifikalı bir cihaz lazım belli ki. Netflix sertifikalı bir cihazı 250₺'ye alabileceğinizi düşünmüyorum. Sertifikasız cihazlarda APK yükleyerek 540P çalışıyor. 250₺'lik bir cihazla Youtube'a girilebilir tabii. Bence bu konuya mesaj atın, oradakiler benden kat ve kat daha üstünler. Sizi daha doğru yönlendireceklerini düşünüyorum.
Netflix sertifikası yoksa 540P izlenebilir diye biliyorum. Benim cihazım Google sertifikalı, ama Netflix sertifikalı değil. Şimdi bir şey söyleyip de sizi yanıltmak istemiyorum. Ama, kendi Android TV uygulaması değil, bildiğimiz telefona inen Netflix iniyor. Kullanımı o kadar rahat değil.

Netflix sertifikası yoksa 540P izlenebilir diye biliyorum. Benim cihazım Google sertifikalı, ama Netflix sertifikalı değil. Şimdi bir şey söyleyip de sizi yanıltmak istemiyorum. Ama, kendi Android TV uygulaması değil, bildiğimiz telefona inen Netflix iniyor. Kullanımı o kadar rahat değil.
Teşekkür ediyorum bilgilerinizden dolayı. Para biriktirip Mi Box S almayı düşünmeye başladım.

Teşekkür ediyorum bilgilerinizden dolayı. Para biriktirip Mi Box S almayı düşünmeye başladım.
Bence de mantıklı. Çünkü diğer markalarda 1 GB RAM var. Ve sertifikaları yok. Mi Box S'de Google sertifikalı arayüz de var. Ve, gerçekten stabil.
Cevabımı en iyi cevap seçmişsiniz, bundan ötürü de teşekkür ederim. Benim uyumam gerek, iyi geceler diliyorum. Başka sorularınız varsa cevaplamaya çalışırım. Ayrıca, TV Box ile ilgili şu youtube kanalında gayet güzel bilgilendirmeler ve çekilişler oluyor, ben ara ara bakıyorum.

Geri
Yukarı