Çözüldü 27 ve 24 inç monitör birlikte kullanılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Halimibr

Hectopat
Öncelikle bana cevap verecek herkese teşekkür ederim. Konuya dönecek olursak, Ana monitör olarak BenQ'nun 24 inç 144 Hz 1MS XL2411 modeli monitörünü kullanıyorum. VGA bağlantı sağladım. Sorunsuz gayet memnunum.
İkinci bir monitör alma niyetindeyim, daha zarif ve canlı renklere sahip IPS panel almayı düşünüyorum. AOC marka 27b1H modeli 27 inç 7 ms 60 Hz bir monitörü var. fiyatı gayet uygun ve bu monitörü almayı düşünüyorum. Yayın yan ekranı, film, dizi için keyif amaçlı alacağım. merak eden olursa o yüzden Hz, ms gibi detaylar çok önemli değil. dikkat ettiğim nokta fiyatı uygun, 27 inç ve IPS panel oluşu.
İkinci monitör için HDMI bağlantı sağlayacağım.
Monitör nasıldır diye sormuyorum sadece bilmem gereken önemli nokta: 24 inç ana monitör olacak şekilde ikinci monitör 27 inç olduğunda sıkıntı yaşar mıyım? Yaşarsam ne gibi sorunlar yaşarım ve nasıl çözebilirim?
Ayrıca iki monitör de 16:9 oranında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kullanabilirsiniz, iki farklı boyutta ve çözünürlükte monitörler de birlikte kullanılabiliyor.
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı