Çözüldü Acer VG270Sbmiipx Nitro ZeroFrame 27" fabrika çıkışlı OC'lu mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sakuraiden

Kilopat
Yer
Serez
Merhaba, 1 hafta önce yeni bir sistem topladım ve monitör olarak da Acer VG270Sbmiipx Nitro ZeroFrame 27" 165Hz 1ms satın aldım. 165Hz diye aldım çünkü Valorant ve birkaç rekabetçi oyun daha oynuyorum. Fakat kargo bana geldiğinde kutusunda OC to 165Hz yazıyordu ve bilgisayara takıp ayarlara baktığımda varsayılan olarak 144Hz seçiliydi, kendim elle 165Hz yaptım. Ben buna OC mu yapmış oldum? Çünkü hiçbir işlem yapmadım, nerdeyse altta bulunan görseldeki gibi kolayca 165 Hz'i seçtim. Fabrika çıkışlı 165Hz mi oluyor ya da ben mi OC yaptım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Monitor.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yok OC yapmamışsınız. Sadece seçili olarak 144hz gelmiş. OC için nvidia denetim masasından özel çözünürlük seçiniz e basıp kendiniz yenileme hızını değiştirebilirsiniz.
Merhaba, 1 hafta önce yeni bir sistem topladım ve monitör olarak da Acer VG270SBMIIpx Nitro zeroframe 27" 165Hz 1ms satın aldım. 165Hz diye aldım çünkü Valorant ve birkaç rekabetçi oyun daha oynuyorum. Fakat kargo bana geldiğinde kutusunda OC to 165Hz yazıyordu ve bilgisayara takıp ayarlara baktığımda varsayılan olarak 144Hz seçiliydi, kendim elle 165Hz yaptım. Ben buna OC mu yapmış oldum? Çünkü hiçbir işlem yapmadım, neredeyse altta bulunan görseldeki gibi kolayca 165 Hz'i seçtim. Fabrika çıkışlı 165Hz mi oluyor ya da ben mi OC yaptım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 715298

Acer VG270Sbmiipx Nitro ZeroFrame 27" 165Hz 1ms (HDMI+VGA) Fiyatı aldığın model bu mudur acaba? Zaten 165 Hz almışsın

Son düzenleme:
Yok OC yapmamışsınız. Sadece seçili olarak 144hz gelmiş. OC için nvidia denetim masasından özel çözünürlük seçiniz e basıp kendiniz yenileme hızını değiştirebilirsiniz.

Çözüm
Evet model bu, kutusunda Overclock to 165Hz yazdığı için sormak istedim.
Hocam OC yapmak her babayiğidin işi değil. Siz sadece profili değiştirmişsiniz (144Hz'den 165'e çekmişsiniz)
Profil değiştirmişsem iyi çünkü kutuda Overclock to 165Hz yazıyordu.
Güzel o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı