Çözüldü Adını hatırlayamadığım Battle Royale oyunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

edi_Cag

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Secret :)
İyi günler, iyi sosyaller. İnternet'te ve sosyalde iki gündür arıyorum ancak oyunun adını hatırlayamadım. Oyun Battle royale tarzında ancak karakterin kilosunun, boyunun ve diğer birçok özelliğinin değiştirilebildiği bir oyundu. Mesela karakter kaslı veya kilolu olursa taşıyabildiği yük kapasitesi artıyor ancak hızı düşüyor gibi özellikleri vardı. Oyunu Battle royale olarak hatırlıyorum ancak öyle de olmayabilir. Grafik olarak Escape From Tarkov'a benziyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler. Cevap Scum. İnternet'te aratıyorum gerçekçi Battle Royale oyunu diye hiç bir sonuç çıkmıyor. Adına da bir türlü hatırlayamamıştım.

Grafikleri ve işleyişi güzel duruyor. Oynama fırsatım daha olmadı. Belki kıymeti Escape From Tarkov gibi sonradan bilinir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı