Çözüldü Arka USB port çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SaWquNn

Centipat
Arkadaşlar selamın aleykum. Bu 2 haftadır arka USB portlarında sorun var. Oyun oynarken birden klavye ve mouse gidiyor. Ön taraftaki USB girişlerine taktıgımda çalışıyor. Ama önde durunca bilgisayarın butun duzeni bozuluyor bu hata olmadan önce hiçbir sorun yoktu neden böyle oluyor yardım edin.

O zaman kesin bir maliyet söyleyemem. Bilgisayarcı için yanlış zaman olabilir. Eğer, sorunu tespit edebilirsek sizde yapabilirsiniz. Önce, Driver yüklemeyi deneyin. Sonrasında da başka bir cihaz takın o portlara. Klavye veya mouse olmasın. Mümkünse daha az güç isteyen bir alet olsun.

Attıgınız Driver'la ilgili korkum şu ekran kartı vb. bilgisayar bileşenlerine bir şey olur diye korktum.

Intel Offical program. İstersen arastirabilirsin. Bende kullanıyordum, her dakka başı güncelleme geldiği için sildim.😁😀😁 @lieanddippydeath ets2 işi noldu ?
Şu an Linux dağıtımındayım. Windows'da biraz sıkıntı var. Yeni işletim sistemi kurduktan sonra indirmeye başlayacağım.

Linux'da kuruluyor Steam üzerinden galiba. Yoksa siz crak mi kullanıyorsunuz? 😀😁😀

Bilmiyorum her kasada var mı ama USB girişinin ustunde mavi bir USB girişi var oraya taktım ve oldu inşallah hep olur ama aynı portu denedigimde olmadı şu an mavi renkli porta taktım ve oluyor inşallah bir şey olmaz.
Oldu mu? O zaman en iyi cevap olarak işaretler misiniz?

İşaretledim. Bu saatte ilgilendiniz. Teşekkur ederim.<3.

Yeni konular

Geri
Yukarı