Çözüldü ASUS K56CB GT740M sürücüsü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Carnage86

Kilopat
Makaleler
22
Yer
İzmir
ASUS K56CB laptop aldım ve Windows 7 Ultimate 64 Bit'i kurdum. Ancak gt740m'in driverını kuramıyorum. nvidia'nın sitesinden 320.18 driverını indirdim ancak kurmaya kalktığımda bilgisayarımda uyumlu donanım bulamadığını söylüyor. Uyumlu sürücüyü indirdiğimden eminim. Windows'a gt740m'i tanıtmak için ne yapmam gerekir?

Edit:Sorunu çözdüm. Driverı nvidia.com'dan değil Asus'tan yüklemem gerekiyormuş. Ancak sitede sadece 311 var(Şubat ayında çıkan sürücü). Şimdi 311'den 320'ye yükseltmeyi deneyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazı FreeDos ile aldım, Windows 7 yükledim. Eğer bu sorunumu çözecekse Windows 8'e yükseltebilirim.

GT740M'in tanınmaması Core i3'e entegre gelen Intel HD Graphics olabilir mi? Asus'un sitesinde yer alan driverın ne gibi bir farkı var?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı