Çözüldü ASUS M5A78L-M LX destekleyen işlemci ve ekran kartı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ASİLBARON

Hectopat
Öncelikle selamun aleyküm arkdaşlar, benim bu anakartım var DDR3 ASUS M5A78L-M LX bu anakartın destekleyen işlemci ve grafik kartlarını yazar mısınız size zahmet? Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Maksimum olarak Phenom II X6 1065T işlemci destekliyor. Bunun alt versiyonları ve Athlon ve Sempron serileri de destekleniyor. Ekran kartı olarak RTX2080Ti bile takabilirsiniz.😄 Tabi ki takacağınız işlemciye göre bir ekran kartı seçmelisiniz.
Maksimum olarak Phenom II X6 1065T işlemci destekliyor. Bunun alt versiyonları ve Athlon ve Sempron serileri de destekleniyor. Ekran kartı olarak RTX2080Ti bile takabilirsiniz.😄 Tabi ki takacağınız işlemciye göre bir ekran kartı seçmelisiniz.

Çözüm
Maksimum olarak Phenom II X6 1065T işlemci destekliyor. Bunun alt versiyonları ve Athlon ve Sempron serileri de destekleniyor. Ekran kartı olarak RTX2080 Ti bile takabilirsiniz.😄 Tabi ki takacağınız işlemciye göre bir ekran kartı seçmelisiniz.

Peki Ryzen takılıyor mu Ryzen istiyorum ama 750 Ti takacağım ekran kartı ona uygun hangi işlemci dersen onu alıp takacağım teşekkür ederim yardımın için.

Peki Ryzen takılıyor mu Ryzen istiyorum ama 750 Ti takacağım ekran kartı ona uygun hangi işlemci dersen onu alıp takacağım teşekkür ederim yardımın için.
Takabileceğin en güçlü işlemci FX-8320E. İkinci el olarak FX-8000 serisinden veya Phenom II X6 serisinden 1035T-1045T-1065T fiyatlarını araştır. Çok para verme bu sistem için. Uygun bir şeyler bulmaya çalış bu saydıklarım arasından.

Yanlış bilgi alsana site vereyim gir bak.
Burada FX 8370 kadar destekliyor 8 çekirdek.

Yeni konular

Geri
Yukarı