Çözüldü ASUS N56VZ-S4402H Ekran kartı güncelleme sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Jove

Kilopat
Yer
Ankara
Merhaba, daha önce güncellemeyi yaparken bir sorun çıkmıyordu ama Geforce 334.89 Driver'ı kurmaya çalıştığımda "önce bir intel sürücüsü kurmalısınız" şeklinde bir hata alıyorum. Araştırmayı denedim ama kesin bir bilgi elde edemedim. Bu güncellemeyi yapmam için ne gereklidir? Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Tekrar merhaba, bundan önce yanlış sürümü indirmişim. Senin verdiğin linkteki sürümden bana uygun olanı indirdim, yüklemeye başladı. Noktalar döngüye girdi ve 30 dakika geçtikten sonra hala yükleniyordu. Sonra notebook dondu ve sistemi yeniden başlattım.

Tekrar yüklemeye çalıştığımda ise "yüklenmekte olan sürücü bu bilgisayar için doğrulanmamış, lütfen bilgisayarın üreticisine başvurarak uygun sürücüyü edinin" hatası geldi. Daha sonra notebook tekrar dondu. Sizce ne yapmalıyım?

- - - Güncellendi - - -

Yine merhaba, güncellemeyi aygıt yöneticisinden manuel olarak yapınca algıladı, -zaten İntel hd grafik driver'ı güncelmiş- geforce'u da manuel olarak yapınca sorun kalmadı.

Yardımlarınız için teşekkür ediyorum. Konuyu nasıl kapatabileceğimi bilmiyorum ama bir süper moderator olarak siz yaparsanız minnettar olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı