Çözüldü ASUS VN247H Ölü Piksel

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

XANTARES

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba ben CFK. Bugün ASUS VN247H satın aldım. Film izlerken oyun oynarken şu tepede yeşil bi nokta görünüyor. Bu monitörün yaptığım modlarından birinin hatasımı yoksa bi arıza mı ? Cevaplarınızı bekliyorum iyi sosyaller!

Not : Monitöre giriş HDMI görüntünün alındığı port ise DVI acaba bu giriş çıkışlar mı böyle birşeye neden oluyor yoksa monitörün ayarları mı.

20150623_002601.jpg

Hocam kırmızıda görünüyor, yeşilde görünmüyor, mavide görünüyor, siyahta görünüyor. Ölü piksel var galiba. 1 tane var ekranda daha bugün alındı. Yarın hemen Vatan'a götürsem birşeyler yaparlar mı ?

Hocam kırmızıda görünüyor, yeşilde görünmüyor, mavide görünüyor, siyahta görünüyor. Ölü piksel var galiba. 1 tane var ekranda daha bugün alındı. Yarın hemen Vatan'a götürsem birşeyler yaparlar mı ?
Yanlışım yoksa 3'ün altında olunca değişim olmuyordu. Keşke almadan orada test etseydin, direkt değiştirirdin.

Ne yani illa bu monitörün 3 tane ölü piksel vermesini mi beklicem? Ne saçmalık bu ya. Şimdi garanti klavuzuna baktım orda da öyle yazıyor. 3 ölü piksel olmadan olmuyor diye. Kahretsin ya!

Ölü piksel var arkadaşın dediği gibi. Yinede gidip bir vatan bilgisayarla görüşün belki bir gün önce almanızdan dolayı değişim yapabilirler.

Daha yeni almışsın hemen götür değişim iste.

Monitörü götürdüm bugün ve değiştirdiler. Bi rahatlama geldi şimdi :D Sağolun görüşleriniz için konu kilitlenebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı