Çözüldü Avast LoL Clientini Virüs Olarak Algılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sneaks

Kilopat
Sorun başlıkta belirttiğim gibi 1 saat öncesinde hiçbir sorun yokken az önce girdiğimde clienti virüs olarak algıladı.

False positive'dir. Ara ara Avast böyle şeyler yapıyor. Hariçlere atarsın en kötü.

Ya arkadaslar aynı sorun bende de var normalde oynuyordum bir girim dedim virüs olarak algıladı. Şimdi oyun açılmıyor oynaya basıyorum hiçbir şey olmuyor. Yardım edin lütfen.

Sende de Avast ise dedim ya false positive diye. Avast daha önce de yaptı böyle şeyleri. Düzeltiyorlar daha sonradan.

Bir gün içinde düzeltiyorlar genelde. Ama dediğim gibi virüs olarak algıladığında yoksayılanlar listesine at Avast'ta. Beklemek zorunda değilsin.

[email protected] Adresine Konu başlığı FP - LOL ( Artık oyun ismi her ne ise )

dosyayı arşivle (rar , zip) ve arşiv şifresi koy. Şifreyide içeriğe yaz. Virustotal.com , camas.comodo.com gibi analiz ettirdiğiniz bağlantı linklerinide ekle. Fasle postive olduğunu belirt. Kısa sürede düzeltirler.

1 kere virüs olarak algıladı daha algılamıyor. Karantina kısmından her şeyi kaldırdım o senin dedigin yoksayılanlar listesi gibi bir şey bulamadım. Kardeş şimdi oyun açılmıyor tıklıyorum açılıyor. Client sonra oyna'ya bastığımda hiçbir şey açılmıyor.

Avast'ı devre dışı bırakıp bir girmeyi dener misin ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı