Çözüldü Bannerlord düşman ülkeleri tespit etme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Pentium G4560

Kilopat
Selamlar oyunda var olup olmadığını bilmediğim bir mekaniği sizlere sorayım dedim. Ben bir klanla düşmanım şuanda bana savaş açtılar, ama onlara karşı koyacak gücüm yok. Bende benim düşman olduğum klana düşman olan bir klan bulmaya çalışıyorum. Onlara bağlılık yemini edip müttefik olma ayağına. Ama doğrudan bu klanın düşmanı kimdir nedir bulamadım. Direkt olarak kimlerle savaş halindeler veya kimlerle araları bozuk öğrenme şansım var mı?

Çözüm
"N" tuşuna basarak ansiklopediyi aç. Katılmak istediğin krallığı seç ve en aşağı in. Orada savaşlar yazıyor. Kimlerle savaşta olduklarını gösteriyor.
Selamlar oyunda var olup olmadığını bilmediğim bir mekaniği sizlere sorayım dedim. Ben bir klanla düşmanım şuanda bana savaş açtılar, ama onlara karşı koyacak gücüm yok. Bende benim düşman olduğum klana düşman olan bir klan bulmaya çalışıyorum. Onlara bağlılık yemini edip müttefik olma ayağına. Ama doğrudan bu klanın düşmanı kimdir nedir bulamadım. Direkt olarak kimlerle savaş halindeler veya kimlerle araları bozuk öğrenme şansım var mı?
Oyun ansiklopedisi var önceki oyunda bu durum notlardan bakılıyordu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı