Çözüldü Battlefield 1 korsan oyun kayıt dosyasını silme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

348103

Hectopat
Dün Battlefield 1 korsan indirmiştim biraz Single takılmak için ama sonrasında oyunu beğendim ve satın aldım. Sonrasında oyuna girdiğimde biraz hikaye modu oynamak istedim, hikaye modu penceresine tıkladığım anda eski oyunumun Save dosyasını gördüm ve ben o dosyayı silmek istiyorum. Her yere baktım aklınıza gelebilecek her yere. Neresi varsa belgeler, klasörler, dosya konumları, user bölümü ama ne varsa silsem de asla ama asla kayıt dosyası gitmedi.

Çözüm
İlk olarak şuradan Battlefield 1'e sağ tıkladıktan sonra Game Properties'e basınız.

Origin.png

Daha sonra şuradan kırmızı işaretli yeri kapatınız ve mavi işaretli yerden kaydediniz.

origin2.png

En son olarak da Belgeler içerisindeki Battlefield 1 klasörünün içerisindeki settings klasöründe olan kayıt dosyalarınızı siliniz. Oyunu bir kere açın ve daha sonra buradan tekrar kırmızı işaretli yeri açabilirsiniz isterseniz. Böylelikle ilerlemeniz buluta kaydedilir ve eski ilerlemeniz silinmiş olur.
İlk olarak şuradan Battlefield 1'e sağ tıkladıktan sonra Game Properties'e basınız.

Origin.png

Daha sonra şuradan kırmızı işaretli yeri kapatınız ve mavi işaretli yerden kaydediniz.

origin2.png

En son olarak da Belgeler içerisindeki Battlefield 1 klasörünün içerisindeki settings klasöründe olan kayıt dosyalarınızı siliniz. Oyunu bir kere açın ve daha sonra buradan tekrar kırmızı işaretli yeri açabilirsiniz isterseniz. Böylelikle ilerlemeniz buluta kaydedilir ve eski ilerlemeniz silinmiş olur.

Çözüm
Origin ayarlarına girip application settings > enable Cloud Storage for all supported Games kısmını kapatın, Steam’de Battlefield 1’e sağ tıklayıp özellikler kısmından da Cloud kısmını kapatın. Daha sonra oyunun kayıt dosyaları silin ve tekrar oyunu açın. Cloud kayıt dosyalarını daha sonra tekrardan açabilirsiniz.

Ben oyunu Origin'den aldım. Bir de biraz daha ayrıntılı anlatabilir misiniz? Tam anlamadım.

Ben oyunu Origin'den aldım. Bir de biraz daha ayrıntılı anlatabilir misiniz? Tam anlamadım.

Üst taraftaki mesajımda resimlerle açıkladım.

Eki Görüntüle 613059

Eki Görüntüle 613060

Siz onu atmadan yanlışlıkla yazmıştım, üzgünüm. Deneyip geliyorum.

Çok teşekkür ediyorum. Sorun kökten çözüldü. Herkese ilgisi için minettarım. Konu çözülmüştür, herkese hayırlı geceler.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Beğen
İfadeler: Tim
Ban yemezsin ayrıca neden New Game diyip yeni bir kayıt açmıyorsun ? Single girmeyeceksen direkt online'a geçebilirsin sorun olmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı