Çözüldü Battlefield 1 sunucu bağlantısı kesildi hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Frknfk

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Öncelikle PC'de oynuyorum. BF1'de 1 sunucuya girdiğimde bazen ilk mapten sonra bazen ise 1-2 map attıktan sonra tur sonunda gelen ekranda (kime Battlepack düştüğü,manga istatistik vs ) 4-5 saniye donup kalıyor ardından sağ üstteki Loading simgesi ters dönüyor ve resimde gördüğünüz uyarıyı alıyorum. Bu durum güncellemeden sonra ortaya çıktı. Sunucu bağlantısı kesildi-oturum bağlantın kesildi.

İnternette aradım bu hatayı ama bulamadım 1-2 tane yabancı sitelerde aynı hatayı buldum. Canlı desteğe bağlandım orada da yardımcı olmadılar. İlk başlarda ne olacak yeni server geçerim diyordum ama sürekli tekrar edince tadı kaçtı bu durumun. Ne yapabilirim yardımcı olabilecek var mı?

Adsız.png

Çözüm
  • Buraya gidin: Documents/Battlefield1/
  • Silin veya masaüstüne kes - yapıştır yapın.
  • Asker ayarları dışındaki ayarları kaybedeceksiniz.
  • Şimdi Origin'e gidin ve Cloud Storage'ı devre dışı bırakın.

Sonucu bildirin.

Ayrıca:
  • Windows 10 kullanıyorsanız, temiz önyüklemeyi başlatmak için şu adımları izleyin:
  • Başlama düğmenizin yanında, bir büyüteç simgesi görürsünüz. Aramayı açmak için tıklayın.
  • Arama kutusuna msconfig yazın ve Sistem Yapılandırma penceresini görüntülemek için enter tuşuna basın.
  • Hizmetler sekmesini tıklayın.
  • Açılan pencerede, Tüm Microsoft Hizmetlerini Gizle kutusunu işaretleyin, ardından sağdaki Tümünü Devre Dışı Bırak düğmesini tıklayın.
  • Başlat Menüsü sekmesini, ardından Görev Yöneticisi'ni Aç'ı tıklayın.
  • Görev Yöneticisi listesinin doldurulmasına izin verin (bu birkaç saniye sürebilir), daha sonra sağ tıklayın ve listelenen başlatma programlarının her birinde Devre dışı bırak'ı seçin.
  • Sistem Yapılandırma penceresine dönmek için Görev Yöneticisi penceresini kapatın.
  • Değişikliklerinizi kaydetmek için Tamam'ı tıklatın, sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.
Aynı sorun bende de var. Çözümü varsa lütfen söyleyin. Artık tabiri caiz ise kabak tadı vermeye başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Buraya gidin: Documents/Battlefield1/
  • Silin veya masaüstüne kes - yapıştır yapın.
  • Asker ayarları dışındaki ayarları kaybedeceksiniz.
  • Şimdi Origin'e gidin ve Cloud Storage'ı devre dışı bırakın.

Sonucu bildirin.

Ayrıca:
  • Windows 10 kullanıyorsanız, temiz önyüklemeyi başlatmak için şu adımları izleyin:
  • Başlama düğmenizin yanında, bir büyüteç simgesi görürsünüz. Aramayı açmak için tıklayın.
  • Arama kutusuna msconfig yazın ve Sistem Yapılandırma penceresini görüntülemek için enter tuşuna basın.
  • Hizmetler sekmesini tıklayın.
  • Açılan pencerede, Tüm Microsoft Hizmetlerini Gizle kutusunu işaretleyin, ardından sağdaki Tümünü Devre Dışı Bırak düğmesini tıklayın.
  • Başlat Menüsü sekmesini, ardından Görev Yöneticisi'ni Aç'ı tıklayın.
  • Görev Yöneticisi listesinin doldurulmasına izin verin (bu birkaç saniye sürebilir), daha sonra sağ tıklayın ve listelenen başlatma programlarının her birinde Devre dışı bırak'ı seçin.
  • Sistem Yapılandırma penceresine dönmek için Görev Yöneticisi penceresini kapatın.
  • Değişikliklerinizi kaydetmek için Tamam'ı tıklatın, sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Çözüm
Yani şimdi her şeyim gidecek mi yoksa sadece hikaye modu mu gidecek?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı