Çözüldü Battlefield 3 için Türkçe Yama Dosyası var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

beGi

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar,

Battlefield 3 oynuyorum ama bazen cümleleri anlamakta zorluk çekiyorum. Yamayı internette aradım fakat çoğu link silinmiş. Elinde olan veya link bilen varsa ve yasak değilse paylaşabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunçeviri Türkçe yama yayınlamıştı fakat şu an sorunlu. Origin kaynaklı bir sorun var. Güncellemeye izin vermiyor. Dün ben test ettim, oyun açılmadı.

Oyunçeviri Türkçe yama yayınlamıştı fakat şu an sorunlu. Origin kaynaklı bir sorun var. Güncellemeye izin vermiyor. Dün ben test ettim, oyun açılmadı.
Siz bana bir link verseniz, ben şansımı denesem olmaz mı? :)

Hocam, elimde Battlefield 3 Türkçe yama var. V2.00, Oyunçeviri'nin yaptığı. Bu arada ben denemedim, sadece var. Ancak link paylaşmak yasak sanırım, o yüzden bir şey diyemeyeceğim.

Hocam, elimde Battlefield 3 Türkçe yama var. V2.00, Oyunçeviri'nin yaptığı. Bu arada ben denemedim, sadece var. Ancak link paylaşmak yasak sanırım, o yüzden bir şey diyemeyeceğim.
Upload edip linki mesaj atabilir misiniz? Özel mesajdan sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Hocam, oyununuz orijinal ise sorun yaratacaktır. Google'ye "oyun çeviri" yazsanız zaten gelir. Türkiye'nin en iyi ve bildiğim kadarıyla tek oyun çeviri sitesi. Adamların herhangi bir kar amacı yok.

Hocam, oyununuz orijinal ise sorun yaratacaktır. Google'ye "oyun çeviri" yazsanız zaten gelir. Türkiye'nin en iyi ve bildiğim kadarıyla tek oyun çeviri sitesi. Adamların herhangi bir kar amacı yok.
BF3 için olan hiçbir link bulamadım o sitede. Diğer sitelerde verilen linkler ise çalışmıyor.

Link kaldırıldı çünkü. Bir site vermişti büyük ihtimal denemişsinizdir. Şu an yama yok diye biliyorum sahte oyunlarda çalışabilir belki.

Upload edip linki mesaj atabilir misiniz? Özel mesajdan sıkıntı olacağını sanmıyorum.

500 mesaja sahip olmadığım için gönderemiyorum. Ancak Steam hesabımı eklerseniz yardımcı olayım. Steam ID: Raydric

Battlefield 3 Türkçe Yama
Ben bunu kurmuştum. Oyunum orijinaldi, çalışmadı. Kurarken 2 tane seçenek var. Ben yanlış seçeneği seçmiş olabilirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı