Çözüldü BF1 TSAR ek paketi nasıl alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

annihilator

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kuzeyde
TSAR ek paketini almak istedim, fakat sek bir paket olarak satılmadığını öğrendim.
Bilmem ne Premium Pass’ı, revolution gibi değişik şeyler yazıyor. İçinde de adam akıllı istediğim ek paket ben buradayım demiyor.
Premium Pass’ın bir süresi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
BF1 sahibiysen Premium Pass alacaksın. Premium Pass ile tüm DLC paketlerine sahip oluyorsun. Premium Pass'ın süresi yok.

BF1 sahibi değilsen BF1 Revolution(Devrim) alacaksın. BF1 Revolution hem ana oyunu hem de Premium Pass'ı içeriyor.
BF1 sahibiysen Premium Pass alacaksın. Premium Pass ile tüm DLC paketlerine sahip oluyorsun. Premium Pass'ın süresi yok.

BF1 sahibi değilsen BF1 Revolution(Devrim) alacaksın. BF1 Revolution hem ana oyunu hem de Premium Pass'ı içeriyor.

Çözüm

Paketi aldım. Fakat ya millet bordo bereli olmuş ya da çok hileci var.
Ağız tadıyla oynatmadılar.

Hileciler kendini bariz belli eder, eğer yeniysen eski oyuncular oyunun mekaniklerine oldukça alışkın olduğu için de zorlanıyor olabilirsin.
Pek battlefield deneyimim yok.
1.5 haftada 27 seviyeye geçtim.
Silahların atış mantığı çok garip geliyor bazen.
Benim taradığım adama 1 mermi değmezken tek mermide öldürebiliyorlar beni.

Bu arada Battlefield 5 nasıldır sizce ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı