Çözüldü Bilgisyarı temizledim ve mavi ekran hataları almaya başladım

• Konuyu başlatan .Neo.
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 875
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

.Neo.

Kilopat
Arkadaşlar iyi forumlar. Ben yaklaşık 1 saat önce bilgisayarın içini temizledim. Bilgisayarı açtım ve YouTube'a girdim. Video izlerken bilgisayar dondu. Power tuşundan kapatırken mavi ekran aldım. Kodun başında Unexpected yazıyordu devamını göremedim. Ardından bilgisayarı yeniden açtım. Bu sefer bad System Config Info aldım. Bilgisayar yeniden açıldı. Bu sefer Kernel Data Inpage Error aldım. Bilgisayar yeniden başladı. Bu sefer Crıtıcal Procces Dıed hatası aldım. Bekledim yeniden başladı. Şimdi yeniden bad System Config Info aldım. Ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• IMG-20201024-WA0065.jpg
    IMG-20201024-WA0065.jpg
    57,2 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG-20201024-WA0067.jpg
    IMG-20201024-WA0067.jpg
    69 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG-20201024-WA0066.jpg
    IMG-20201024-WA0066.jpg
    119,9 KB · Görüntüleme: 20
Kasayı temizlerken herhangi bir şey oldu mu? Kasa devrildi mi yan yattı mı? HDD'lere dokundunuz mu? SATA kabloları gevşemiş olabilir. RAM'leri düzgün taktınız mı?

RAM’lere veya HDD’lere dokunmadım. Kasayı normal olarak yan yatırdım. Fakat devrilme veya elimden kayıp düşme gibi bir şey olmadı. Güncelleştirmeyi kaldırırken Windows kaldırmadı. Bilgisayarı kapatıp tekrar açtım. Şu an da açık ama şimdi dondu. Bilgisayarı kapattım. 2. HDD’i çıkaracağım. Ve RAM’i değiştireceğim.
SATA kablosunu değiştirip deneyeceğim.
@Assecreed sana ulaşabileceğim bir sosyal medya hesabı var mıdır?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    118 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı