Çözüldü "Bu aygıt için sürücü yüklenmemiş" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cetinodinson

Hectopat
Tüm sürücü kurulumlarımı bitirdikten sonra -chipset dahil- bu aygıtların sürücü durumunu kontrol ettiğimde "Bu aygıt için sürücü yüklenmemiş. " uyarısını alıyorum.

Donanım Kimlikleri

Chipset Family PMC - A121
PCI\VEN_8086&DEV_A121&SUBSYS_1157152D&REV_31
PCI\VEN_8086&DEV_A121&SUBSYS_1157152D
PCI\VEN_8086&DEV_A121&CC_058000
PCI\VEN_8086&DEV_A121&CC_0580

Chipset Family Termal subsytem - A131

PCI\VEN_8086&DEV_A131&SUBSYS_1157152D&REV_31
PCI\VEN_8086&DEV_A131&SUBSYS_1157152D
PCI\VEN_8086&DEV_A131&CC_118000
PCI\VEN_8086&DEV_A131&CC_1180

sürücü.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows + R tuşlarına basın (Başlat + Çalıştır). Çıkan kutucuğa yonga seti sürücüsünü sürükleyin, bir boşluk bırakıp -overall yazın ve Tamam deyin. Bu şekilde chipsetiniz tam olarak kurulacaktır.

Windows + R tuşlarına basın (Başlat + Çalıştır). Çıkan kutucuğa yonga seti sürücüsünü sürükleyin, bir boşluk bırakıp -overall yazın ve Tamam deyin. Bu şekilde chipsetiniz tam olarak kurulacaktır.
Kurulumu o şeklide yaptım hem İntel'den indirdiğim zaman hem Casper'den indirdiğim zaman. Sürücü sürümleri değişse dahi hata değişmedi.

Direkt aygıt yöneticisini. Daha doğrusu aygıtlarda hata uyarısı var mı ona bakacaktım. Ayrıca sürücü bulucu (Driver Booster, Driver Updater) yazılım kullandınız mı ?

Direkt aygıt yöneticisini. Daha doğrusu aygıtlarda hata uyarısı var mı ona bakacaktım. Ayrıca sürücü bulucu (Driver Booster, Driver Updater) yazılım kullandınız mı ?
Ekledim Aygıt Yöneticisi ekranımı. O tarz programları yalnızca sürüm kontrolü için kullandım. Ordan kurulum yapmadım. Parçanın kendi sitesinden manuel kurulum yaptım hep.
sad.jpg

Bir sorun yok. Oradaki yazı senin harici bir sürücüsünü yüklemediğindendir, Microsoft'un kendisinin temel sürücüsünü kullandığını gösterir. Gerek de yok zaten.

Herkes de aynı bu durum. Yani sorunsal değil. Yine de bu tarz uygulamalar kurmayın, sürücüsünü yüklemeseniz dahi.

1531343916912.png

Bir sorun yok. Oradaki yazı senin harici bir sürücüsünü yüklemediğindendir, Microsoft'un kendisinin temel sürücüsünü kullandığını gösterir. Gerek de yok zaten.

Herkes de aynı bu durum. Yani sorunsal değil. Yine de bu tarz uygulamalar kurmayın, sürücüsünü yüklemeseniz dahi.

Eki Görüntüle 314347
Yanıtınız için çok teşekkür ediyorum. Anlamama çok yardımcı oldunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı