Çözüldü C Diskinin Boş Alanı Giderek Artıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CoderF

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar gerçekten çok saçma. 15 gün önce 170 GB doluydu, her gün 1 GB eksilmeye başladı. Ben de herhalde temp falan temizliyorum ondandır dedim. 2-3 gün önce baktım, 155 GB kullanıyor. Sonra her gün takip ettim. Diğer gün 154, öbür gün 153, dün 150 idi. Bugün açtığımda 149 GB kullanıyor ve bayağı boş alan var. Gerçekten saçma ama oluyor. Bir bilginiz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar gerçekten çok saçma. 15 gün önce 170 GB doluydu, her gün 1 GB eksilmeye başladı. Ben de herhalde temp falan temizliyorum ondandır dedim. 2-3 gün önce baktım, 155 GB kullanıyor. Sonra her gün takip ettim. Diğer gün 154, öbür gün 153, dün 150 idi. Bugün açtığımda 149 GB kullanıyor ve bayağı boş alan var. Gerçekten saçma ama oluyor. Bir bilginiz var mı?

Virüs falan siliyor olabilir sisteminizi tam tarama ile taratın.

Virüs falan siliyor olabilir sisteminizi tam tarama ile taratın.

Çözüm
Defalarca tam tarama yaptım bütün internetteki adımları uyguladım bende bir cleanup var ama onun bu kadar temizlediğini düşünmüyorum yapacağım bilmiyorum ama aslında iyi bir şey ama karasız kadım. Galiba virüsler olabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı