Çözüldü Catalyst Control Center Uygulama yan yana yapılandırma hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

meliksah18

Hectopat
Oyunnu çalışması için ihtiyaç duyduğu XML dosyalarından biri bozuk. XML dosyasının bulunduğu dizini açın ve XML dosyasını bir metin düzenlyici ile açıp dosyanın başına eksik olan "<" karakterini ekleyip değişiklikleri kaydedin. Dosya büyük ihtimalle yukarıda yazan dizinlerden birinde.

İyi pazarlar; aynı sorunla uğraşıyorum. ATI Catalyst Control Center yani ccc.exe hatası alıyorum. Yönergeleri uyguladım, ekte verilen bütün programları yükledim; Ama sorun hala düzelmedi.

Kod:
Etkinleştirme İçeriği Oluşturmayı Başlat.
Giriş Parametresi:
    Flags = 0
    ProcessorArchitecture = AMD64
    CultureFallBacks = tr-TR;tr;en-US;en
    ManifestPath = C:\Program Files (x86)\ATI Technologies\ATI.ACE\Core-Static\CCC.exe
    AssemblyDirectory = C:\Program Files (x86)\ATI Technologies\ATI.ACE\Core-Static\
    Application Config File = C:\Program Files (x86)\ATI Technologies\ATI.ACE\Core-Static\CCC.exe.Config
-----------------
BİLGİ: C:\Program Files (x86)\ATI Technologies\ATI.ACE\Core-Static\CCC.exe.Config Uygulama Yapılandırma Dosyası Ayrıştırılıyor.
    HATA: Satır 0: XML Sözdizimi hatası.
HATA: Etkinleştirme İçeriği oluşturma başarısız oldu.
Etkinleştirme İçeriği Oluşturmayı Sonlandır.

Hata dosyası bu. Bahsi geçen XML hatası için klasörde bulduğum dosya da şu şekilde;

Kod:
<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<ace version="2">
  <component name="Runtime" company="ATI.ACE" multiInstance="false">
    <location file="CLI.Component.Runtime" ext="dll" />
    <caste name="RT_GraphicsCaste" company="ATI.ACE" filter="">
      <location file="CLI.Caste.Graphics.Runtime" ext="dll" />
      <aspect name="RT_WirelessDisplay" company="ATI.ACE" filter="WirelessDisplay">
        <location file="CLI.Aspect.WirelessDisplay.Graphics.Runtime" ext="dll"></location>
        <location file="CLI.Aspect.WirelessDisplay.Graphics.shared" ext="dll" helper="true" />
      </aspect>      
      <aspect name="RT_DisplaysColour2" company="ATI.ACE" filter="DisplaysColour2">
        <location file="CLI.Aspect.DisplaysColour2.Graphics.Runtime" ext="dll"></location>
        <location file="CLI.Aspect.DisplaysColour2.Graphics.shared" ext="dll" helper="true" />
      </aspect>

Yani başında "<" ibaresi var. Yardımlarınızı rica ediyorum. İyi pazarlar.

ATI HD 5750, sürücü 12.10 kurdum ama Aygıt Yöneticisi'nden bakınca 9.2.0.0 yazıyor. Win 7 Home Prem.64 Bit (Orijinal) kullanıyorum.

- - - Güncellendi - - -

Biraz önce "AMD_Catalyst_12.11_Beta11_NET4" adlı beta sürücüyü yükledim ve hata vermedi. Program açıldı, sanırım sorunum düzeldi. Tekrar bi sorun çıkarsa yardımlarınıza müraacat ederim. İlgi için teşekkürler...

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı