Çözüldü Chrome Video İzleme Sonrası Yazı Yazamama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Google Forumları'nda da dile getirdiğim böyle bir sorun var. Chrome ile YouTube veya Facebook'ta video izledikten hemen sonra klavyeden yazı yazamıyorsunuz. Sekmeyi ayırdığınızda sorun çözülüyor.

Chrome 64 Bit Beta kullanıyorum ve bu sorun gerçekten sinir bozucu.

Benzer sorunu yaşayan var mı? Acaba bir eklentiden mi kaynaklanıyor ?

Çözüm
Bu arada IDM'de yazan not;
Fixed the problem with keyboard focus in Google Chrome.
Bende Beta versiyonunu kullanıyorum. Aynı sorunu yaşıyorum. Pencereyi Alt+Tab yapıp tekrar Chrome'a geçtiğimde düzeliyor. Kullandığım eklentiler Idm, Adblock, Zenmate.

Son düzenleyen: Moderatör:
sdsdfsd.jpg

sdsdfsddsfgdfgd.jpg

ergdegeg.jpg

Demek ki daha Adobe ile işleri bitmemiş gördüğünüz gibi :) 1. normal kullanım, 2. video açtıktan sonra, 3. videoyu kapattıktan sonra. Ayrıca eklenti ile tekrar eski şekilde kullanılabiliyor. Eğer geçici çözüm arıyorsanız şu eklentiyi yükleyin:
Disable Youtube™ HTML5 Player

HTML5 Player'ı neden kapatayım ki ? hadi yüklüyorum. Olmayacağını biliyorum ama hadi sırf alakası olmadığını kanıtlamak için yüklüyorum...

Kullandığım eklentiler Idm, Adblock, Zenmate.

Bende de ZenMate ve IDM var. ZenMate sürekli devre dışı ama.

Aynı sorun bende de var. PC eski olduğu için çürümeye başladı diye düşünmüştüm.

Aynı sorun bende de var. YouTube veya Facebook'ta video izledikten çok kısa bir süre sonra yazı yazamıyorum. Sistemim imzamda mevcut. Chrome sürümü: 45.0.2454.101 m OS: Windows 10
Bu sorun yüzünden artık Firefox kullanıyorum.

32 Bit de denedim aynı sorun oldu. Bir alakası yok. Murat, verdiğin eklentiyi bir süre kullandım ama Facebook videolarında işe yaramadığından sorun yine devam ediyor.

Arkadaşlar sorun bende de var diyorsunuz ama kimse konuya bir şey yazmamış.

Lütfen siz de yazın şuraya:

Google Grupları

Google Chrome'u güncelleyince böyle olmaya başladı. Bu bir tür bug mı? Bug ise yeni güncelleme gelene kadar idare edeceğiz :)

Chrome'u sıfırladım, bende düzeldi?
Bir denemenizi tavsiye ederim(y)

Tabi Murat Hocamız söylemiş :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı