Çözüldü Çin'den ucuza RAM

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MertGURBUZ

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Çin'den bu ürünü almayı düşünüyorum. Genel olarak donanım konusunda yaşayabileceğim ne sıkıntılar olur bilgi verebilecek var mı? Lütfen gümrük vergisi gibi gereksiz bilgi olmasın. Ben sadece donanım konusunda yaşanabilecek sıkıntıları ömrü dayanıklılığı konusunda bilgi almak istiyorum.

Dosya Ekleri

• 11321.png
    11321.png
    123,4 KB · Görüntüleme: 76
Çözüm
Hocam markayı bilmediğimiz için yorum yapamayız Çin'de kullananlara sormak lazım. Belki Çin in en kaliteli markasıdır belki en dandik markasıdır.
Eğer en dadiği ise dakka başı mavi ekran yiyebilirsiniz ya da PC hic açılmaz. Hatta küçük de olsa RAM slotlarını bozma ihtimali var.
En kalitelisi ise ucuza RAM almanın keyfini yaşarsınız. Ama yine garanti konusunda sıkıntı çıkarabilir.
Dediğim gibi Çin'de yaşayan tanıdık varsa sormak lazım.
Değer mi? Daha bunun gümrük vergisi de var.

Düzeltme: Kusura bakmayın seçenek kısmına değil ürün başlığı kısmındaki 8GB ibaresine takılmışım. My bad. Çin'den alacağımız elektronik ürünler hep sürpriz yumurta gözüyle bakmamız gereken ürünler. Patlayabilir, yıllarca sorunsuz da çalışabilir. O para sizin için çok önemliyse riske atmayın. Ama "Amaaan denemekten zarar gelmez" diyebilecekseniz alın deneyin.

Son düzenleme:
Hocam markayı bilmediğimiz için yorum yapamayız Çin'de kullananlara sormak lazım. Belki Çin in en kaliteli markasıdır belki en dandik markasıdır.
Eğer en dadiği ise dakka başı mavi ekran yiyebilirsiniz ya da PC hic açılmaz. Hatta küçük de olsa RAM slotlarını bozma ihtimali var.
En kalitelisi ise ucuza RAM almanın keyfini yaşarsınız. Ama yine garanti konusunda sıkıntı çıkarabilir.
Dediğim gibi Çin'de yaşayan tanıdık varsa sormak lazım.

Çözüm

Geri
Yukarı