Çözüldü Cooler Master MB520 vs MB511 RGB

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TBTURK

Hectopat
Yer
Konya
Yeni bir sistem topluyorum ve bu iki kasa arasında kaldım, MB511 modelinde PSU olanı mı almalıyım?

Yoksa MB520 modelini bu PSU ile mi almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kasa ve Güç kaynağını almanızı tavsiye ederim.

Yeni bir sistem topluyorum ve bu iki kasa arasında kaldım, MB511 modelinde PSU olanı mı almalıyım?

Yoksa MB520 modelini bu PSU ile mi almalıyım?
Bütçe olarak bir şey belirtmemişsiniz. Corsair ürünlerini kullanan ve kalitesini bilen biri olarak alttaki seçimin daha uygun olacağını düşünüyorum.

Bu kasa ve Güç kaynağını almanızı tavsiye ederim.
Vatan üzerinden alma şartı yoksa eğer güzel ikili olur bunlar.

İnternet üzerinden alma ihtimalim çok düşük bu yüzden vatan üzerinden olursa daha iyi olur ama yinede internet üzerinden alma şansım olursa aklımda bulunsun.

Vatan'da MB511 ayrı satılıyor. Onu ayrı al. Arkadaşın attığı PSU ile birlikte kullan.

İnternet üzerinden alma ihtimalim çok düşük bu yüzden vatan üzerinden olursa daha iyi olur ama yinede internet üzerinden alma şansım olursa aklımda bulunsun.
Arkadaşların attığı her ürün mağazalı. İtopya mağazası da var, İnventus mağazası da var, QP mağazası da.

Kasa ve PSU ayrı ayrı almanızı tavsiye ederim. İmzamda yer alan kasa ve PSU öneririm kullanmaktayım şuana kadar sorun yaşamadım. Kasayı Vatan KDV indirimi ile 518 TL ye satmıştı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı