Çözüldü CS:GO Siyah Ekran Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RametiS

Hectopat
CS:GO'yu açamıyorum. Siyah ekran geliyor ve csgo.exe yanıt vermeyi durdurdu dedikten sonra kapanıyor.
Windows 10 güncel sürüm kontrol ettim.
RTX 2080 Super kullanıyorum sürücü güncel
Ayrıca dün NVIDIA sitesinden indirip güncellemiştim ve oyunu açmıştı. Bugün ne yaptıysam açılmıyor.
İnternette yazan birçok çözümü denedim. Konsol komutları uyumluluk vs. fakat sonuç alamadım.
Yeniden yükledim, dosya doğruladım yine olmadı.
Diğer oyunlarda hiçbir problem yok. BF5, CoD MW, PUBG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Userdata içindeki tüm klasörlerdeki cfgleri temizlediğinizden emin olun.

Exec dosyalarından kastınız ne?
Program Files > Steam > userdata > 3333332 > 730 > local > CFG
Evet burayı kastetmiştim. Peki csgo.exe’yi bulup uyumluluk sorunlarını gidermeyi deneyebilir misiniz? Windows 7 öneririm ama olmazsa diğer sistemleri de deneyin.
Düşük çözünürlükte açmayı denediniz mi? exec* dosyalarını silip tekrar açmayı deneyin.

*Exec dosyalarınızı Steam’ın userdata klasöründen de silmeyi unutmayın.

Düşük çözünürlük denedim olmadı maalesef.
Bu yol üzerindeki dosyalar ise denedim silmeyi.

Evet burayı kastetmiştim. Peki csgo.exe’yi bulup uyumluluk sorunlarını gidermeyi deneyebilir misiniz? Windows 7 öneririm ama olmazsa diğer sistemleri de deneyin.

Çözüm

Windows 7 ve Windows 8 denemiştim olmadı. Tekrar denedim olmadı.
İlginçtir ki Windows XP SP3 ile oyun çalıştı.
Msi afterburner göstergeleri aktif olmuyor şuan tek sıkıntı bu. En azından oyuna giriyoruz.
Teşekkürler
(Moderatör arkadaşlar yazım yanlışı nedeniyle mesaj atmamı engellemiş gece cevap yazamadım. Yanlış yazım yoktu gerçi..)

Windows 7 ve Windows 8 denemiştim olmadı. Tekrar denedim olmadı.
İlginçtir ki Windows XP SP3 ile oyun çalıştı.
Msi afterburner göstergeleri aktif olmuyor şuan tek sıkıntı bu. En azından oyuna giriyoruz.
Teşekkürler
(Moderatör arkadaşlar yazım yanlışı nedeniyle mesaj atmamı engellemiş gece cevap yazamadım. Yanlış yazım yoktu gerçi..)
Öncelikle sorunun çözüldüğüne sevindim. Yazım hatası küçücük de olsa gözünüzden kaçmış olabilir forumun kuralları da azıcık katı olduğundan bu tür cezalar normal :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı