Çözüldü CS.Money sitesi güvenilir midir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mertutux

Hectopat
Makaleler
2
Merhabalar, bir envanterim var. Steam değeri yaklaşık 800 TL. CS.Money'da trade’den ne geldiğine bakacağım, eğer beğenirsem trade yapacağım. Fakat böyle sitelerde Api Key alarak fake botlarla itemlerinizi alıyorlarmış. Sizce bu sitede trade yapmalı mıyım? Yapan varsa yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ben artık bu tür siteleri önermiyorum. Çoğu site saniyesinde hesabı çalabiliyor ve Steam tarafınca geri alınana kadar zaten adam hile açıp VAC yemenize sebep oluyor. Ben en son denediğimde bunu yaşadım, daha da denemem. Size kalmış. Bu site hakkında bir bilgim var mı diye sorarsanız, yok.
Ben artık bu tür siteleri önermiyorum. Çoğu site saniyesinde hesabı çalabiliyor ve Steam tarafınca geri alınana kadar zaten adam hile açıp VAC yemenize sebep oluyor. Ben en son denediğimde bunu yaşadım, daha da denemem. Size kalmış. Bu site hakkında bir bilgim var mı diye sorarsanız, yok.

Çözüm
Merhabalar, bir envanterim var. Steam değeri yaklaşık 800 TL. CS.Money'da trade’den ne geldiğine bakacağım, eğer beğenirsem trade yapacağım. Fakat böyle sitelerde Api Key alarak fake botlarla itemlerinizi alıyorlarmış. Sizce bu sitede trade yapmalı mıyım? Yapan varsa yazabilir mi?
Zamanında birçok trade yapmıştım o sitede. Güvenilirlik açısından sıkıntınız olmasın.

Aynı şeyi yaşadım geçen sene Şubat Ayında. PUBG’den ban yedirmişlerdi, fakat Tencent Games’e yazdım banı açtılar sağ olsunlar. Ama bu site güvenilir zaten Steam hesabım kayıtlı. Fakat API Key ile trade’i kabul edip reddedebiliyorlar. Bazı kişiler böyle problemler yaşamış. Fake Bot ile eşyalarınızı alıyorlar. Sonra 1 hafta takas banı bitince başka hesaba atıyorlar. Bilmiyorum acaba yapsam mı trade?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı şeyi yaşadım geçen sene şubat ayında. PUBG’den ban yedirmişlerdi, fakat tencent games’e yazdım banı açtılar sağ olsunlar. Ama bu site güvenilir zaten Steam hesabım kayıtlı. Fakat apı Key ile trade’i kabul edip reddedebiliyorlar. Bazı kişiler böyle problemler yaşamış. Fake bot ile eşyalarınızı alıyorlar. Sonra 1 hafta takas banı bitince başka hesaba atıyorlar. Bilmiyorum acaba yapsam mı trade?

Biraz geç yanıt verdim fakat CS. Money sitesinde botlar kısmı var botlar kısmından tüm profilleri incele ardından gelen takas teklifindeki botun profiline bak eğer yanlış profil ise dolandırıcıdır fakat doğru profil ise onayalayabilirsin.

Hocam bende geç cevap veriyorum csmoney 2 gün önce skin takas yaptım bir sorun olmadı ancak 2 saat sonra hesabımı çalmaya çalıştılar ki Steam Vanguard hayatımı kurtardı bir anda telefonu Steam van guard kaldırma kodu geldi neye uğradığımı şaşırdım

Hocam bende geç cevap veriyorum csmoney 2 gün önce skin takas yaptım bir sorun olmadı ancak 2 saat sonra hesabımı çalmaya çalıştılar ki Steam Vanguard hayatımı kurtardı bir anda telefonu Steam van guard kaldırma kodu geldi neye uğradığımı şaşırdım
cs.money ile âlakalı olması çok zor 12 ocakta sadece ak47 attım demişim şuana kadar 300$'a yakın trade yaptım hâla öyle bir şey olmadı.

Hocam ben yanlış yapmışım silemedim de gönderdiğim yanıtı Steam giriş yerlerini takip ettiğim farklı bir siteden giriş yapmışım orayı gördüm yani csmoney ile alakalı bir sıkntı yokmuş bende iftara atmış gibi oldum :(

Yeni konular

Geri
Yukarı