Çözüldü Dark Sentinel Pro Kasa çok sesli çalışıyor ve cızırtı sesi çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cem Cesur

Hectopat
Arkadaşlar birkaç gündür bu sorunu yaşıyorum. Kasa eskisine göre çok daha sesli çalışıyor ve nereden geldiğini anlayamadığım bir yerden cızırtı sesleri çıkıyor. Emin olmamakla birlikte fanlardan geldiğini düşünüyorum. Kasam Dark Sentinel Pro. Ek olarak bazen eski sessiz haline dönüyor.

Çözüm
Arkadaşlar birkaç gündür bu sorunu yaşıyorum. Kasa eskisine göre çok daha sesli çalışıyor ve nereden geldiğini anlayamadığım bir yerden cızırtı sesleri çıkıyor. Emin olmamakla birlikte fanlardan geldiğini düşünüyorum. Kasam Dark Sentinel Pro. Ek olarak bazen eski sessiz haline dönüyor.

Sesi dikkatlice dinleyince PSU'da sorun olabilir mi oradan mı geliyor bakın ya da toz mu girdi bir yere bakın basınçlı hava varsa temizlik yapın 👍
Bobin ağlaması arıza değil donanıma zarar vermez ama öten kondansatör denilen kapasitör ise risk olur...
Dediğiniz şey olup olmadığını nasıl anlarım? Sonuçta risk var.
Şunu da ekliyorum. Bu kasada çok ses çıkma olayı başladığından beri bazı oyunlarda FPS düşüklüğü yaşadım biraz. Sıcaklıklar hem ekran kartında hem de işlemcide 6-7 derece düştü. Size ne yapmalıyım? Hiç riske atmak istemiyorum. Kesin çözüm nedir?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı