Çözüldü DirectX DXError.log DirectX.log hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dnakk

Centipat
İyi akşamlar herkese. Çok büyük sıkıntıdayım. İtopya'dan aldığım bilgisayar 2 hafta önce ilk geldiğinde restart sorunu vardı. İtopya'ya geri gönderdim teknik servis halletti dediler geri yolladılar bir de üstüne kasamın ön metal paneli hasarlı yamuk biçimde geldi. Bugün bilgisayarı açtım sorun geçti mi diye bakmak için CS:GO yükledim, oyunu açmaya çalıştım ama açılmama sorunuyla karşılaştım. Epic Games Launcher'da da 0xc000007b hatası verdi. Çözüm olarak her yerde DirectX güncelleyin diyorlardı ben de güncellemeye çalıştım ama yine başka bir hata ile karşılaştım, d3dcompiler_43.dll gibi dosyaları silerek kurulum yapmaya çalıştım ama yine olmadı çözmeme yardımcı olur musunuz?
Sistemim:
Kingston 480GB A400 M.2 SSD.
Corsair iCUE 220T.
Corsair builder CX750M 750W 80 Plus Bronze.
MSI B450 Tomahawk Max.
AMD Ryzen 5 3600.
MSI GeForce RTX 2070 Super Gaming X.
HyperX 2x8 Fury 3200MHz CL16.

1594148780188.png

Çözüm
C:\Windows\system32\XAudio2_1.dll C:\Windows\syswow64\XAudio2_1.dll

Çözene kadar devam, bunları sil.
Tamamdır sildim dediğiniz dosyayı DirectX kurulumunu yaptım ve tamamlandı fakat yine Epic Games Launcher çalıştırırken 0xc000007b hatası veriyor ve CS:GO açılmama sorunu devam ediyor. Nasıl bir yol izlemeliyim?

DirectX'de yaşadığınız sorun çözüldü değil mi? Şimdi yapacağınız şey, Process Monitor ile Hata Raporu Oluşturma - Technopat Sosyal Process Monitor'le hata raporu oluşturacaksınız. Epic Games için ayrı konu, CS:GO için ayrı konu oluşturacaksınız. Raporlarınızı paylaşacaksınız. Biz ise rapora bakıp, sorunu çözmeye çalışacağız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı