Çözüldü Discord Nitro hediyesi kredi kartı olmadan aktifleşmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Exinie

Kilopat
Xbox Game Pass ile Discord Nitro sahibi oldum fakat kredi kartı olmadan aktifleştiremiyorum.

1601417517578.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ücretsiz bir Papara hesabı açıp sanal kart oluşturabilirsiniz. Kendisi sanal bir ön ödemeli kart oluyor.
Xbox Game Pass ile Discord Nitro sahibi oldum fakat kredi kartı olmadan aktifleştiremiyorum.

Eki Görüntüle 685467

İninal ya da Papara'yı yükleyip yapabilirsin. Ben ininal kullandığım için ondan örnek vereyim. İninal uygulamasını yükledikten sonra hesap vb. açıyorsun sonra orada kart ekle kısmına sanal karr ekleye basıyorsun ve kartın hazır. Oradaki kart bilgilerini vb. istenilen kısma yaz sonra gelir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ücretsiz bir Papara hesabı açıp sanal kart oluşturabilirsiniz. Kendisi sanal bir ön ödemeli kart oluyor.

Kimlik doğrulaması istiyor ve kimlik kartımdaki "No" kısmında delik olduğu için yazamıyorum düştüğüm duruma bak ya.

İninal kart ile de aktifleştirebilirsin.

İninal ya da Papara'yı yükleyip yapabilirsin. Ben ininal kullandığım için ondan örnek vereyim. İninal uygulamasını yükledikten sonra hesap vb. açıyorsun sonra orada kart ekle kısmına sanal karr ekleye basıyorsun ve kartın hazır. Oradaki kart bilgilerini vb. istenilen kısma yaz sonra gelir.

İninal kartım yok maalesef.

Yeni TC kimlik kartım ile sanal kart oluşturdum; evde bulamıyordum, üşeniyordum, hep eskisini kullanıyordum. Şimdi lazım olunca arayasım tuttu. 😅

Geri
Yukarı