Çözüldü Donanıma ayrılmiş bellek 636 MB

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Windows 10 mu yoksa Windows 8.1 mi konusunu mu? 4GB bellek isteyen oyunlarda sorun olur mu konusunu mu? Evet olur.
Çözümü yok donanıma ayrılmış bellek miktarını düşüremezsiniz. Hem ikinci ekran kartı yok zaten en az belleği kullanıyor APU.
Laptopta ekran kartı yok sadece APU var işlemci içinde olan oda belleğin birazını kendine ayırmış. Oyun 4GB RAM istiyorsa sorun çıkacaktır Windows 10 1GB bellği kendine alıyor 600MB gitti. Windows 8.1 deneyebilirsiniz. Windows 8.1 boşta 700MB bellek kullanıyor.

Windows 10 mu yoksa Windows 8.1 mi konusunu mu? 4GB bellek isteyen oyunlarda sorun olur mu konusunu mu? Evet olur.
Çözümü yok donanıma ayrılmış bellek miktarını düşüremezsiniz. Hem ikinci ekran kartı yok zaten en az belleği kullanıyor APU.

Çözüm
Kusura bakma yine rahatsız ediyorum, bu durumda tam olarak ne kadar ekran kartı boyutum var ?

Genelde ekran kartı ile. GTA 5 oynamayı düşünüyorsanız oynayamazsınız. 2 çekirdek işlemci ekran kartını besleyemez. Oyun zaten işlemciye biniyor o yüzden.
Oyun oynamak için aldıysanız iade edin çok geç değilse. Bu bilgisayar iş için. Roblox L4d2 Minecraft gibi oyunları oynayabilirsiniz.

Genelde ekran kartı ile. GTA 5 oynamayı düşünüyorsanız oynayamazsınız. 2 çekirdek işlemci ekran kartını besleyemez. Oyun zaten işlemciye biniyor o yüzden.
Oyun oynamak için aldıysanız iade edin çok geç değilse. Bu bilgisayar iş için. Roblox L4d2 Minecraft gibi oyunları oynayabilirsiniz.
The forest oynamak istiyorum da kaç FPS alırım tahmini? Biraz fazla sordum pardon.

Geri
Yukarı