Çözüldü Donanıma ayrılmiş bellek 636 MB

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Windows 10 mu yoksa Windows 8.1 mi konusunu mu? 4GB bellek isteyen oyunlarda sorun olur mu konusunu mu? Evet olur.
Çözümü yok donanıma ayrılmış bellek miktarını düşüremezsiniz. Hem ikinci ekran kartı yok zaten en az belleği kullanıyor APU.
İstediğiniz kadar soru sorabilirsiniz. 768p de 30 alırsınız gibi. Aygıt yöneticisinden grafik bağdaştırıcılarından ekran kartının tam adını söyler misiniz?

Hangisi acaba?

Dosya Ekleri

• Aygıt Yöneticisi 27.09.2020 23_01_14.png
    Aygıt Yöneticisi 27.09.2020 23_01_14.png
    14,9 KB · Görüntüleme: 32
Bu cihazda harici ekran kartı yok, işlemcinin içindeki gpu dan kullanıyor yazmış mikail abi. Can you run it sitesine baksam mı?
Amd athlon silver 3050u yazıyor bir yaz bak istersen internete.(Mikail abi söyledi)

Son düzenleme:
Eğer aynıysa bu bilgisayar geçtiğimiz günlerde A101'lere geldi 2000 TL'ye. Onboard Vega 3 grafik işlemcisi var ve bu Intel'in çoğundan iyidir. Bir arkadaşım online derse girmek için almıştı merak ettim arka kapağını söktüm ve ramin tek slot olduğunu gördüm 4 GB daha ram takviyesi yaptık şu anda CS:GO ve LoL gibi oyunları 60 fps sabit oynatıyor problem yaşamadık. Drop da yemiyor. Forest açar 30 FPS sabit de oynarsınız diye düşünüyorum orta ayarlarda. Sabitlemezseniz de 50 civarını görecektir fakat sabitlemezseniz drop yersiniz.

Eğer aynıysa bu bilgisayar geçtiğimiz günlerde A101'lere geldi 2000 TL'ye. Onboard Vega 3 grafik işlemcisi var ve bu Intel'in çoğundan iyidir. Bir arkadaşım online derse girmek için almıştı merak ettim arka kapağını söktüm ve ramin tek slot olduğunu gördüm 4 GB daha ram takviyesi yaptık şu anda CS:GO ve LoL gibi oyunları 60 fps sabit oynatıyor problem yaşamadık. Drop da yemiyor. Forest açar 30 FPS sabit de oynarsınız diye düşünüyorum orta ayarlarda. Sabitlemezseniz de 50 civarını görecektir fakat sabitlemezseniz drop yersiniz.
Ram takviyesi yok ama. Sorun olur mu?
Ram takviyesi yok ama. Sorun olur mu?
Zaten işlemci puanı i3 ten daha fazla bu bilgisayarın. Hayatta kalmaya merak sardım, raft falan denemek istiyordum teşekkürler.

RAM takviyesi yok ama. Sorun olur mu?

Zaten işlemci puanı i3'ten daha fazla bu bilgisayarın. Hayatta kalmaya merak sardım, Raft falan denemek istiyordum teşekkürler.

Yine deneyebilirsiniz ama DDR4 RAM 185 TL ve alırsanız uzun süre sıkıntı çekmezsiniz. Bu PC eğer çok fazla oyun oynamıyorsanız 3 yıl idare eder. Bütçede problem çekiyorsanız ona bir şey diyemem. Oynayabilirseniz mesaj atarsanız sevinirim

Yine deneyebilirsiniz ama DDR4 RAM 185 TL ve alırsanız uzun süre sıkıntı çekmezsiniz. Bu PC eğer çok fazla oyun oynamıyorsanız 3 yıl idare eder. Bütçede problem çekiyorsanız ona bir şey diyemem. Oynayabilirseniz mesaj atarsanız sevinirim
Yok aslında çok oyun meraklısı değilim yayın yapmak istiyordum, bir gazla gidip aldım 2. bilgisayar olsun diye ama üniversiteye hazırlanmam gerek yani boşta kaldı, raft ve the foresttan bu durumda kaç fps alırım? (ram takviyesi yapmak isterim ama garanti gidiyor galiba)

Yok aslında çok oyun meraklısı değilim yayın yapmak istiyordum, bir gazla gidip aldım 2. bilgisayar olsun diye ama üniversiteye hazırlanmam gerek yani boşta kaldı, raft ve the foresttan bu durumda kaç fps alırım? (ram takviyesi yapmak isterim ama garanti gidiyor galiba)
Yayında hangi programı kullanacağınıza bağlı olarak değişir. Radeon kullanmayı biliyorsanız onu kullanın 30 sabit fps alırsınız. Bir de RAM takviyesi yapmak garanti dışı yapmıyor kendi laptopum 8 gb tek slottu 16 gb yaptım Lenovo markası

Yeni konular

Geri
Yukarı