Çözüldü Dosya sistemine sahip olmayan diskteki verileri kurtarma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Minitool ile C'den 10 GB kadar bir kısmı D'ye aktarıp dener misin?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benim sorunum o aradaki file system' da o alanı diskteki hiç bir veriye zarar vermeksizin NTFS' formatına çevirebilir miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ağabey dosyaları görüntüledim nihayet ama dışa aktaramıyorum team viewer gibi bir uzaktan yönetim programı varsa benim bilgisayarıma bağlanır mısın?

Mesajımı aldın mı ağabey ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarına bağlanmadan önce Linux Live CD ile dosyalarını kurtarmayı dener misin?
Peki nasıl kurtarabilirim. Ha bu arada ben zaten debian formatı atmıştım c' ye fakat out of range hatasını aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benzer bir olay başıma geldi. Windows'un Disk Yönetimi aracıyla bir çok kez bölüp bölüm birleştirmiştim depolama alanı ve C'yi genişletmek için vs. sonra C'yi formatladım D'deki dosyalara ulaşamadım. Sende olduğu gibi dosya sistemi bulunmuyordu. Diğer bilgisayarıma diski takıp "File Scavenger Pro" programıyla tüm dosyaları kurtardım. Hatta çooook uzun zaman önce sildiğim dosyaları bile çıkarttı ortaya. Dosyaları başka bir diske alıp o diski tamamen biçimlendirmiştim. "File Scavenger Pro" işine yarayabilir belki ama biraz uzun sürüyor işlem ve orjinal kullanman lazım. v3.2.22.20100719 gibi oldukça eski bir sürümünün ilacını bulmuştum onunla yağmıştım. Tavsiye ederim çok çaresiz kalırsan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı