Çözüldü Dual Channel için RAM takviyesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Sistemde bir adet bu RAM'den bulunmakta. Dual Channel için bir tane daha alacağım. Fiyatı burada 219 TL'ye düşmüş, daha fazla düşer mi 29 Kasım'a kadar acaba? Yoksa alınır mı? Aynı ürün bu arada değil mi? Kontrol edebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
İade süreci arkadaşın dediği gibi işliyor, o konuda mağdur olacağınızı sanmıyorum. Bir diğer husus RAM'lerin uyuşmaması için bir sebep yok ortada. RAM ve model numaraları birebir aynı ki ben şuanda sistemimde aynı marka farklı model numaralarına sahip bellekleri çift kanal bir şekilde çalıştırıyorum. Bu konuda da aklınızda şüphe olmasın. Herhangi bir sorun yaşayacak olursanız bu sorun uyum problemi değil aldığınız RAM'in arızalı olmasından kaynaklı yaşarsınız. Bu durumda da iade edersiniz. İçiniz rahat olsun.
2 yıl garantisi var zaten, niye düşünüyorsun ki?
Haklısınız onu unutmuşum bir an 🙂 Hocam bu RAM'i alırsam herhangi bir uyumsuzluk mavi ekran dual channel çalışmaması vs. ile karşılaşma sorunum bulunmakta mı? Bununla ilgili birkaç yazı okumuştum. Aynı olsa bile farklı fabrika çıkışlarında problemler çıkabiliyor diye. Hepsiburada sitesine geri iade etme şansım olur mu problem çıkarsa acaba, bilginiz var mı?

İade süreci arkadaşın dediği gibi işliyor, o konuda mağdur olacağınızı sanmıyorum. Bir diğer husus RAM'lerin uyuşmaması için bir sebep yok ortada. RAM ve model numaraları birebir aynı ki ben şuanda sistemimde aynı marka farklı model numaralarına sahip bellekleri çift kanal bir şekilde çalıştırıyorum. Bu konuda da aklınızda şüphe olmasın. Herhangi bir sorun yaşayacak olursanız bu sorun uyum problemi değil aldığınız RAM'in arızalı olmasından kaynaklı yaşarsınız. Bu durumda da iade edersiniz. İçiniz rahat olsun.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı