Çözüldü EBA canlı ders 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Wreizy

Centipat
EBA canlı derse girmeye çalıştığımda 0x000007b hatasını alıyorum. Önceden GTA 5 açılmıyordu mvsp 140 DLL hatasını alıyordum sonra internetten elle düzeltmeye çalıştım düzeldi. Ama bu sefer EBA canlı derse giremiyorum. Technopat'ın videosunu izledim ama 4. dakikadan sonra anlamadım. Yardım eder misiniz?

Son düzenleme:
Çözüm
C:\Windows\SysWOW64\msvcp140.dll

Yukarıdakini silin, aşağıdakileri yükleyin:
Çoklu dosya indirmeye izin verin. Programları kurarken zaten yüklü olduğuna dair bir hatayla karşılaşırsanız yüklü olanı kaldırıp yeniden deneyin.

Sorununuz çözülürse belirtin, çözülmezse yeniden rapor oluşturun.
Önce elle attığınız dosyaları silin, sonra rapor paylaşın. Elle DLL atmak kabaca çözüm olarak görünse de değildir. Zor bir şey değil. Dikkatlice izleyin sadece;

Bu konuda EBA'yı çözelim, GTA5'de sorun yaşarsan yeni konu açabilirsin.

Ben de bu hatayı alıyordum. Hatayı aldığınız zaman görev yöneticisinde EBA ile ilgili olan her şeyi kapatın. Eğer çözülmez ise uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce elle attığınız dosyaları silin, sonra rapor paylaşın. Elle DLL atmak kabaca çözüm olarak görünse de değildir. Zor bir şey değil. Dikkatlice izleyin sadece;

Bu konuda EBA'yı çözelim, GTA 5'de sorun yaşarsan yeni konu açabilirsin.

Ben videoyu izledim yapmaya çalıştım 4. dakikaya kadar her şeyi yaptım 4. dk dan sonra hatayı bulamadım.

Process Monitor ile rapor oluşturun ve Google Drive, MediaFire, OneDrive gibi yerlere herkese açık olacak şekilde yükleyin.

Ayrıca el ile .dll dosyası atmak A yazılımında sorunu çözse bile B yazılımında çözmeyebilir, hatta farklı yazılımlarda farklı hatalara da sebep olabilir.
Ben videoyu izledim yapmaya çalıştım 4. dakikaya kadar her şeyi yaptım, 4. dakikadan sonra hatayı bulamadım.
Video 4 dakikalık değil. İyi izleyin, harfi harfine uygulayın. Ardından oluşturduğunuz raporu dediğimiz yerlere herkese açık olacak şekilde yükleyin.

Process Monitor ile rapor oluşturun ve Google Drive, MediaFire, OneDrive gibi yerlere herkese açık olacak şekilde yükleyin.

Ayrıca el ile .dll dosyası atmak A yazılımında sorunu çözse bile B yazılımında çözmeyebilir, hatta farklı yazılımlarda farklı hatalara da sebep olabilir.

Video 4 dakikalık değil. İyi izleyin, harfi harfine uygulayın. Ardından oluşturduğunuz raporu dediğimiz yerlere herkese açık olacak şekilde yükleyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı