Çözüldü Ekran kartı sitesindeki bios, sürücü ve araçların hepsini yüklemek gerekli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Erkan Toku

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Maden Mühendisi
Merhabalar.
Arkadaşlar 2 gün önce kadar ekran kartı aldım elime ulaştı ancak, ben daha önceden Ati Radeon hd 4650 kullanıyordum. Ati'ye driver yüklemek yetiyordu ancak sanırım r9 280x için benim hiç haberim olmayan bir sistem var :) Şöyle ki: Ekran Kartı - R9280X-DC2T-3GD5 - ASUS
Linkte görüleceği üzere Bios, VGA ve Araçlar olarak 3 temel bölüm var ve ben hangisini yüklemem gerektiğini bilmiyorum. DVI çıkışını dönüştürerek VGA monitöre bağlanıyorum başlıkta geçince belirteyim dedim :)
Bu driver hangisi, bios ne iştir, araçlarda faydalı bir şey var mı? Söyleyebilirseniz çok memnun kalırım.
Adsız.png

Şuan durum yukarıdaki gibi...

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece güncel sürücüyü yüklesen yeterli olur. Ancak sürücüleri Amd sitesinden indir. Bios, ekran kartının daha iyi çalışması için gerekli bir güncellemedir.
Araçlar ise bilinçli şekilde yapılırsa yararlı bilmeyen tarafından zararı olacak yazılımlar içeren yardımcı araçlardır.
Bios güncellemeyi bilmiyorsanız karıştırmayın, araçları da karıştırmayın, AMD sitesinden güncel sürücüyü yükleyin yeterli.

Hocam teşekkürler. Şuan o kadar uzak kaldım ki konuya. Benim kartım şuan güncel değil mi ? Güncel sürücü VGA başlığı altında mı ? Mümkünse link verseniz ?

Teşekkürler hocam güncel ise sıkıntı yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı