Çözüldü Epic Games İndirme Yapmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bekir Sarı

Hectopat
Selamlar, biliyorsunuzdur ki Epic Games ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Bende FM2020 alıp indireyim dedim. Epic Games Launcher kurulum yaparken 'Güncelleme İndiriliyor' kısmında 0, 0 kb/s de donup kalıyor ve birkaç saniye sonra indirme yapılamadı uyarısı veriyor. Güvenik duvarını vesaire kapatıp denedim ama sonuç aynı. Bağlı olduğum internet ağı Launcher'ı indirmeme izin vermiyor. Sorunu nasıl düzeltebilirim? Teşekkürler.

Çözüm
Benzer sorunlar diğer dijital oyun platformalrı için bende de oluyordu. VPN açıp indirebilirsiniz. Telefon internetiyle indrmekle aynı mantık, ben öyle yapıyordum.

Sorun Epic Games'e herkesin yüklenmesinden ziyade sizin internet kaynaklı bir şey muhtemelen çünkü bende de öyle olmuştu ve bir süre sonra geçti.
Benzer sorunlar diğer dijital oyun platformalrı için bende de oluyordu. VPN açıp indirebilirsiniz. Telefon internetiyle indrmekle aynı mantık, ben öyle yapıyordum.

Sorun Epic Games'e herkesin yüklenmesinden ziyade sizin internet kaynaklı bir şey muhtemelen çünkü bende de öyle olmuştu ve bir süre sonra geçti.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı