Çözüldü Epic Games Rocket League açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

Nyks777

Femtopat
Rocket League bugün Epic Games'de bedavaydı ve ben de indirip oynamak istedim. Oyun indi. Oyunu başlata bastım, "çalışıyor" yazısı çıktı görev çubuğuna da geldi ama oyuna tıkladığımda ekran gelmedi ve Rocket League çalışmayı durdurdu hatasını verdi. Ben de bu sorunu yaşayanların yazılarına baktım ama çözümü şu ana kadar yok gibi genellikle herkesten Process Monitor'dan istediğiniz şeyin linkini buraya koyuyorum. Kısa zamanda cevap verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Çözüm
Oyun dosyalarını doğrulamayı deneyin. Ve ekran kartınızın sürücüleri güncel değilse güncelleyin.
Eğer bu iki işlem de sorununuzu çözmezse yoğunluktan ötürüdür. Oyun ücretsiz olduğundan beri bu sebeple giremeyen pek çok kullanıcı var.
Oyun dosyalarını doğrulamayı deneyin. Ve ekran kartınızın sürücüleri güncel değilse güncelleyin.
Eğer bu iki işlem de sorununuzu çözmezse yoğunluktan ötürüdür. Oyun ücretsiz olduğundan beri bu sebeple giremeyen pek çok kullanıcı var.

Çözüm
Oyun dosyalarını doğrulamaya denemiştim zaten olmadı. Gğncellemeyi de deneyeceğim ama büyük ihtimalle oyun ücretsiz olduğunda kaynaklanan yoğunluk sebep oluyor. Teşekkürler. Sizce bu yoğunluktan kaynaklanıyorsa sorun ne zaman çözülür, oyuna ne zaman giriş yapabilirim?

Rica ederim. Kesin bir şey söylemek mümkün değil maalesef. Tahmin etmem gerekirse, en geç bir aya bu sorunu çözeceklerini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı