Çözüldü Eski Ekran Kartı Sürücülerini Silmek Bir Şeye Zarar Verir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dearepcik

Hectopat
SSD'imde 32 GB yer kaldığını gördüm. Ve neyin bu kadar kapladığını düşündüm. Oyunları HDD'ye kuruyorum. Baktım ki Ekran Kartının eski sürücüleri 22 GB yer kaplıyormuş. Tüm driver setuplarını sildim. Ekran kartım AMD bir şey olur mu? Şu an halen Radeon ayarları bilgisayarımda var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eski sürücülerden kastım şu mesela ben şuanda 19.11.2 kullanıyorum en eskisi 19.5.1 felanmış ben bu 19.5.1 in ve 19.11.2 ye kadar olan (19.11.2 hariç) tüm dosyaları sildim. Bu zarar verir mi bunu sormuştum.

Sildiğiniz dosyaların eski sürücü dosyaları olduğundan eminseniz bir sıkıntı çıkmaz. Tam kaldırma için DDU uygulamasını kullanabilirsiniz.
Eski sürücülerinden kastınızı tam anlamadım fakat mevcut sürücünüz kurulu olsun, bunun haricindeki setup dosyalarını vb. silebilirsiniz bir sorun olmaz. İsterseniz DDU ile sürücüyü tamamen kaldırın, dosyaları kontrol edip silin ve son sürücüyü tekrar yükleyin.

Eski sürücülerden kastım şu mesela ben şuanda 19.11.2 kullanıyorum en eskisi 19.5.1 felanmış ben bu 19.5.1 in ve 19.11.2 ye kadar olan (19.11.2 hariç) tüm dosyaları sildim. Bu zarar verir mi bunu sormuştum.

Sildiğiniz dosyaların eski sürücü dosyaları olduğundan eminseniz bir sıkıntı çıkmaz. Tam kaldırma için DDU uygulamasını kullanabilirsiniz.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı