Çözüldü Euro Truck Simulator 2 Kasma Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Sorunum düzelmiştir. Geçmiş olsun :D Recep abinin dediği tüm güncellemeleri yaptım, resmi sitesinden oyunu indirdim. 1.1.3 yaması ile birlikte Serial yazdım. Mutlu son....
Edit: Nvidia 3D ayarlarına oyunu ekledim. Tüm Görüntü ayarları sonda, 0 kasma.

Oyundan Kareler:

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorununun çözüldüğüne sevindim. Tavsiyem 32 TL'ye serial veya resmi sitesinden 60 TL'ye orijinal almandır. GittiGidiyor.com'da bir üye 32 TL'ye satış yapmakta ve %100 güvenilir oyu almış satışlarında.

Çözüm:

1. Oyunu kökten sil. Komple ve Belgelerimden de.
  2. 3D ayarlarından da sil.
  3. Resmi sitesinden indir oyunu, 1.1.3 ile birlikte olanı.
  4. Oyunu açmadan önce 3D ayarlara ekle. Bu kadar .
  5. Tüm güncellemeleri yaptığından emin ol! (nVidia 310 sürücüsünü kullan / Intel Sürücüsünü Güncelle / DirectX'i Güncelle / Oyun 1.1.3 sürümü olmalı.)

Kendinde sorunu çözen olayları adım adım yazman da ayrı bir incelik oldu. Bence konudaki ilk yanıta da buradan alıntı yap. Çünkü birçok kişi arama motoruna yazdığında konuya giriyor ve ilk sayfaya bakıp geçiyor. :)

Size kendi resim arşivlerimden birkaç resim atayım da YAMYAM abinin dediği gibi kıskanın azıcık :D

fbr5n.png

fbr6l.png

fbr72.png

Ben beğenmedim adamım. Kamyonunda ALLAH KORUSUN ve HATASIZ KUL OLMAZ yazıları yok:D

Yazı yazdırılmıyor abim ya. :) Sadece 2 kelime alan cam önüne yazı bölümü var oraya da "SON" ve "GOKU" yazabildim.

Yoksaaa üst tarafa "ALLAH Korusun" arkaya da "Geçme Beni Geçerim Seni" yazacağım. Altımdaki tır 190 bin Euro. Ekstra masraf ile 250 bin Euro'ya mâl oldu.
Tabiki 10 günde bu kadar para kazanmadım. Hile ile para ve XP'i geçtim. Forumdaşlara oyunun çok yönlülüğünü göstermek amacıyla. :)

Neyse konuyu dağıtmayayım daha fazla.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı