Çözüldü Euro Truck Simulator 2 Kasma Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
L855-S5240 Satellite Toshiba Notebook ve Intel HD 3000 DDR3 Max.1696 MB ekran kartı. Oyunları açmaya çalısıyorum ama video kart yetersiz diyor, ne yapmalıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
L855-S5240 Satellite Toshiba Notebook ve Intel HD 3000 DDR3 Max.1696 MB ekran kartı. Oyunları açmaya çalısıyorum ama video kart yetersiz diyor, ne yapmalıyım ?

Dizüstü bilgisayarınızı değiştirmeniz gerek. Intel ekran kartı ile üç boyutlu oyunları oynamanız pek mümkün değil maalesef.

Çözüm yok mu ?

Çözüm ekran kartı değişimi. Ekran kartınız bu oyunu kaldırmıyor maalesef. En son sürücü 12.6'yı kurun.

Windows 7 ve Windows 8 Directx 11 ile geliyor ama senin kartının Directx 11 desteği yok.

İyi akşamlar Oğuzhan, benim PC'de ekran kartı yok, onboard ile çalışıyor. Oyun kasıyor bu yüzden midir ? 1 GB ekran kartı ile sorun çözülür mü acaba ? Tırın kontrolünü bir türlü sağlayamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi akşamlar Oğuzhan, benim PC'de ekran kartı yok, onboard ile çalışıyor. Oyun kasıyor bu yüzden midir ? 1 GB ekran kartı ile sorun çözülür mü acaba ? Tırın kontrolünü bir türlü sağlayamıyorum.

Bizim dilimizde tüy bitti ekran kartının bellek değeri oyunlarda çok önemli değildir diye. Bilgisayarınıza ekran kartı alın laptopsa laptopunuzu değiştirin. Oynamanızın imkanı ihtimali yok.

Abicim biriniz yardım edebilirse çok sevinirim.Öncelikle selamun aleyküm herkese.Benim pcimde ets 2 kasıyor sistem özelliklerini karşılamasına rağmen.Ama çok araştırdıysamda çözümünü bulamadım.Game booster 3 filnaı denedim hiçbir etkisi olmadı.Modları da sildim yine bir değişme olmadı.Oyunu en fazla 30 fps oynuyorum o da bazen genelde 20 fps filan oluyor.

Konu ile alakali değil ama bu Euro TraCk 2de fsb değerini nerden görebiliyorsunuz acaba.. Ben bu oyunda amd ekran kartlarında sorun yaşamıştım ama nvidia da üste söylemem şeyi yapmıştım Dell 5110 da direk oyunu nvidianin ayarlarından seçiyordtm yüksek performanslı ekran kartı olarak ve orada oyuna göre de ekran kartının özelliklerini ayarladgm oluyordu .. Birde bu nvidianin bir programı var oyunlari Optimimum hale getiriyor bunu demedinmi peki

Resimde gözüken Program işte benim pc de ki ayarlar orada kabaca gözüküyo mesela

Dosya Ekleri

• DSC_0150.JPG
    DSC_0150.JPG
    212,3 KB · Görüntüleme: 533
Konu ile alakali değil ama bu Euro TraCk 2de fsb değerini nerden görebiliyorsunuz acaba.. Ben bu oyunda amd ekran kartlarında sorun yaşamıştım ama nvidia da üste söylemem şeyi yapmıştım Dell 5110 da direk oyunu nvidianin ayarlarından seçiyordtm yüksek performanslı ekran kartı olarak ve orada oyuna göre de ekran kartının özelliklerini ayarladgm oluyordu .. Birde bu nvidianin bir programı var oyunlari Optimimum hale getiriyor bunu demedinmi peki

Resimde gözüken Program işte benim pc de ki ayarlar orada kabaca gözüküyo mesela

Denedim ama düşük ayarlarda 35 fps ye çıkıyor öylede oyunun anlamı kalmıyor.Denedim bu programı da

Peki cihazın driverlerini doğru sıra ile yüklediğine Eminmisin.. Buna benzer bir olay bir müşterind verdiğim lenovo g510da olmuştu düzgün sıra ile driver yüklemedggg için oyunda cpu anında 85çıkıyor ve oyun aşırı kasıyor demişti bende ona driverleri nasıl kurdun dedim verdiğim cd yi üsten aşağı yüklediğimg söyledi bende ona tekrar Format at ve su sıralamada driver kur dedim yaptı sıcaklık da 65é düştü oyun performansı da arttı aslında .. Birde şunu söyleyeyim o makine de amd bir ekran kartı vardı yanlız 64bit olduğu için oyun performansı çok iyi değildi kendi üzerinde ki intel hd 3000ile o oyunu oynadığımda daha başarılı olduğunu gördük..

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı