Çözüldü Euro Truck Simulator 2 Kasma Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Peki cihazın driverlerini doğru sıra ile yüklediğine Eminmisin.. Buna benzer bir olay bir müşterind verdiğim lenovo g510da olmuştu düzgün sıra ile driver yüklemedggg için oyunda cpu anında 85çıkıyor ve oyun aşırı kasıyor demişti bende ona driverleri nasıl kurdun dedim verdiğim cd yi üsten aşağı yüklediğimg söyledi bende ona tekrar Format at ve su sıralamada driver kur dedim yaptı sıcaklık da 65é düştü oyun performansı da arttı aslında .. Birde şunu söyleyeyim o makine de amd bir ekran kartı vardı yanlız 64bit olduğu için oyun performansı çok iyi değildi kendi üzerinde ki intel hd 3000ile o oyunu oynadığımda daha başarılı olduğunu gördük..

Benim bilgisayarımın hddsinde bir sıkıntı olmuştu galiba ondan bir yakınım format atmıştu sıralamayı bilmiyorum bu nedenden ötürü.Bende intel graphics family modelli ekran kartı var birde.

İşte bazen bu intein ekran kartı bizim bu oyunu orta ayarda gayet akıcı oynatıyo .. Valla yanlış bilmiyor isen sürekli yaptığım şey şu ki Format sonrasında ilk önce pc nin anakartıngm çipsetini kurmalısin ve pc kapatıp açmalı sonra işlemcinin driverleri kurulmalı ve her birinde pc kapatılır açılmalı sonrada ilk önce intelin ekran kartı driveri sonra da nvidia veya ati hangisi varsa o kuruluş tabi bunlarda da pc yeniden başlatılır sonrasındada artık ne kaldı ise onlar kurulur bunu böyle yaparsan başarısı daha iyi olur en azından bende suana kadar hep öyle oldu

Bende de aynı sorun mevcut. Ekran kartım GTX 1050 Ti 4 GB ve Euro Truck'da Full ayarlarda 27 ila 35 FPS alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı