Çözüldü Far Cry 3 0xc0000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 8.1

Enesbil

Hectopat
Farcry da böyle bir sorun buldum. Kendımce cozumler üretmeye calıstım. En son YouTube'den videonuzu buldum ve sitenizi keşfettim. Raporda videodan cok farklı seyler var işin içinden cıkamadım. Bana bu konuda yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba Enes. Sosyal'e hoş geldin. İlk olarak biz korsana destek vermiyoruz, oyununuz korsan fakat sistemsel bir sorununuz var çözelim. Korsana destek vermediğimizi bil yani.🤨

C:\Windows\SysWOW64\D3DX9_43.dll

Bunu sil ve bunu kur.
Bunu uyguladıktan sonra sorun çözülmediyse oyunu satın alman gerekiyor.
Merhaba Enes. Sosyal'e hoş geldin. İlk olarak biz korsana destek vermiyoruz, oyununuz korsan fakat sistemsel bir sorununuz var çözelim. Korsana destek vermediğimizi bil yani.🤨

C:\Windows\SysWOW64\D3DX9_43.dll

Bunu sil ve bunu kur.
Bunu uyguladıktan sonra sorun çözülmediyse oyunu satın alman gerekiyor.

Çözüm
Adsız.png

Valla ne diyeyim haklısınız. Oyun korsan oluyor galiba internetten yükledim :( Fakat bu kadar hızlı kaydolup sorunumun bu kadar hızlı çözüleceğini düşünmemiştim. Çok teşekkürler elinize sağlık. Dosyaları karıştırırken tatlı bir heyecan oldu fakat oyun açıldı, ilginize teşekkürler iyi geceler. :)

Rica ederim, burası Technopat Sosyal, çoğu sorunun çözüm yeri. :) İnternetten indirdiğiniz oyunlar sisteminize zarar verebilir.

Oyunlar için burayı kullanabilirsiniz, indirimlerde oyun kaparsınız. Güvenilirdir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı