[Çözüldü] Far Cry 5 GE vs Detroit vs Metro Exodus

FurkanKutlu

Hectopat
Şu an 3 oyun da Epic Games'te indirimde. 2 tane 60TL kuponlu hesabım var 3 oyundan 2 tanesini alacam. Sizce hangisinden vazgeçmeliyim?

cagr30

Decapat
3'ü de farklı oyunlar. Hangi temayı daha az seviyorsan ondan vazgeç.

Dwelf

Nanopat
Yer
Grozny
Ben Detroit: Become Human ve Metro Exodus alırdım ama hangi tür oyunlardan zevk alıyorsanız ona göre oyun alın.

KS
F

FurkanKutlu

Hectopat
3'ü de farklı oyunlar. Hangi temayı daha az seviyorsan ondan vazgeç.
Metro serisini aşırı sevdiğim için onu neredeyse kesin alacam. Detroit ile Far Cry arasaında kaldım. Ayrıca Far Cry 5 GE'de hem 3 hem 5 olduğu için 4'ü de almam gerekir mi hikayeyi anlamak için? Yoksa sorun çıkarmaz mı 4'ü oynamazsam?

Dwelf

Nanopat
Yer
Grozny
Metro serisini aşırı sevdiğim için onu neredeyse kesin alacam. Detroit ile Far Cry arasaında kaldım. Ayrıca Far Cry 5 GE'de hem 3 hem 5 olduğu için 4'ü de almam gerekir mi hikayeyi anlamak için? Yoksa sorun çıkarmaz mı 4'ü oynamazsam?
Far Cry 3,4 ve 5 hikayesi aynı değil, o yüzden hikaye konusunda endişeniz olmasın.

KS
F

FurkanKutlu

Hectopat
Ben Detroit: Become Human ve Metro Exodus alırdım ama hangi tür oyunlardan zevk alıyorsanız ona göre oyun alın.
Ben de o şekilde düşündüm ama Far Cry 5'in grafikleri çok iyi o yüzden biraz kafam karıştı.

Dwelf

Nanopat
Yer
Grozny
Ben de o şekilde düşündüm ama Far Cry 5'in grafikleri çok iyi o yüzden biraz kafam karıştı.
Far Cry 5 çok iyi bir oyun olduğunu düşünmüyorum, sadece adam öldürüp mekan alıp kendinizi geliştiriyorsunuz. Eğer diğer Far Cry oyunlarını oynadıysanız Far Cry 5 oynamanızı tavsiye etmem, çünkü neredeyse aynılar.

Osmik41

Hectopat
Oynamadıysanız tercih edebilirsiniz. Fena olmayan bir hikayesi var, genel çeşitlilkte fena değil ama oynanış mekaniği biraz garip gelebilr silah tutuş pozisyonu atış bakımından.

Mert2302

Hectopat
RTX ekran kartınız varsa Metro Exodus öneririm. Hem hikayesi güzel hem de Ray Tracing'i deneyimlemiş olursunuz.

Yeni konular

Yukarı